Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Egy kisebb ismerte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Egy kisebb ismertető lentebb! 15/F 2x15/L

Figyelt kérdés
Van az osztályban (nyolcadik osztályban) 2 lány. Az egyiknek tetszek a másik nekem tetszik. Természetesen azzal jönnék össze aki tetszik nekem, de annyira vágyok arra, hogy valakit szerethessek, hogy úgy kéne csinálnom, hogy próbálkozok annál a lánynál aki nekem tetszik, de úgy, hogy akinek tetszek az ne tudja meg.... csak a baj, hogy ez a két csaj barátnők..... mit csináljak? HOGYAN csibáljam?

2017. máj. 30. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Most komolyan mindkét csajnál el akarod magad ásni? Egyszerű a képlet, dönts, hogy az a lány kell akinek te is kellenél vagy pedig az aki neked tetszik. Ne csináld sehogym légy tisztességes és ne tedd tönkre a barátságukat.
2017. máj. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fruzs33 ***** válasza:
Azzal èrdemes összejönni,akihez èrzelmi szálak is kötnek,nem csak úgy tetszik
2017. máj. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sztem akinek tetszel az nem fog leszarni
2017. máj. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lógj velük, de ne mássz rá egyikre se. Előbb utóbb összejön valamelyik. Még ha nem is akarod, akkor is. :D
2017. jún. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azzal jöjj össze amelyiknek tetszel, ne ess két szék közé.
2017. jún. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!