Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szeretnék már magamnak egy barátnőt keresni.

De akiket eddig próbáltam csak lekoptatott és nagyon szarul éreztem magam emiatt volt hogy egy ilyen eset miatt nem mentem haza estétől egészen reggelig. Szerintetek a tulajdonságaim miatt nem akarnak tőlem semmit? Szeretek motorozni az életem egyik része,szoktam edzeni,és szeretek sportolni,szoktam versenyekre is járni. De semmi senki nem jön,ír lesz még nekem egyel talán barátnőm? Ti mit mondtok változtassak a tulajdonságaimon? Előre is köszönöm



2017. jún. 9. 14:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmiképp se változtass a tulajdonságaidon, az nem te lennél.... Inkább engedd ezt el, ne akarj görcsösen és mindenáron barátnőt magadnak, mikor nem keresed jönni fog magától.
2017. jún. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!