Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találtam egy jó lányt de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam egy jó lányt de nem jelőlt vissza facebookon ilyenkór mi van?

Figyelt kérdés

múlt évben novemberben a jégpályán találtam beszélgetünk stb majd meg beszéltük hogy bejelőjük egymást facebookon majd amikór haza értem be jelőltem nem jelőlt vissza írtam neki majd írtam és teltek múltak a napok hetek hónapok semi majd eben a hónapban ezt írta "Figyi! Nem veszed észre hogy még vissza se jöltelek!?? Csak irogatsz és irogatsz, látom jól elbeszélgetsz magaddal! Csak azért nem töröltelek le egyből mert jókat röhögtem az üziken amiket írtál. Nem is ismersz és én se téged és szerintem nem is akarlak megismerni. Február óta irogatsz, azt hittem hogy ekkorra már abbahagyod az üzenet küldést de látom nem. Nem akartam ennyire bunkó lenne de nem hagytál más választást. Remélem érthető voltam. Szia!

én pedig ezt írtam vissza "ok " erre ő

"Örülök hogy megérted " erre én "igen és viszslát " majd vissza írt nekem "visslát" ilyenkór mivan mitt tegyek hagyam vagy valami lesz aki erre tud valamit az írjon mert én nem tudom hogy ilyen kór most mi legyen ????


2017. júl. 10. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Hagyd a francba. Tiltsd le a ribizlit.
2017. júl. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

xDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Köszi, jót nevettem :D

Hagyd békén szerencsétlen lányokat, ha nem akarnak beszélni veled. És tanulj meg írni. :D

2017. júl. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Először is, tanulj meg írni.

Utána, meg ha nem ír vissza a lány, és vissza se jelöl, akkor venned kéne az adást, és nem írogatni neki.

2017. júl. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Dzseri ***** válasza:
92%

kisbaltával sem lehet kiverni ezt a lányt fejedből :-DDDD


nem tetszel neki, nem jössz be neki, nem érdekled, lépj tovább! elég egyértelmű jeleket küldött!

2017. júl. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Jaj de jót nevettem! :D

Esküszöm van egy ugyan ilyen fiú a városban. Kb ugyan ilyen ertelmes beszelgeteseink voltak. Egesz nap irogatott nekem,reggel a buszon meg rám sem mert nézni.

Nem bunkóságból, de szerinted mit kene tenned? :D ne csinalj magadbol meg nagyobb hulyet, es hagyd beken!

A srác tőlem is kapott hasonló "hagyjal beken"üzenetet, csak szegeny ezt nem igazan fogta fel :D

Szóval vedd a lapot, es hagyjad!

2017. júl. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

Hagyd békén, már februárban ráé kellett volna jönnöd, hogy nem érdekled.

Mit tegyél? Felejtsd el, lépj tovább, változtass az ismerkedési szokásaidon.

2017. júl. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%

Öreg, légy kitartó! XD

Lehet, hogy a lány még nem is gondolja, de ő a barátnőd, tavaly november óta.. ne hagyj veszni egy kapcsolatot csak amiatt, mert most egy kicsit egyedül akar lenni!

Mennyi időt és energiát fektettél a kapcsolatba..tényleg hagynád annyiban?

2017. júl. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!