Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy szólítsam le a csajokat,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólítsam le a csajokat, hogy ne ijesszem el őket?

Figyelt kérdés
Nemrég pl egy szabadtéri buliban haverokkal voltunk, és leültünk egy dombra. Közel hozzánk szintén leült egy csajokból álló csoport. Közülük egyik az ottmaradt vigyázni a lerakott holmikra, amígy a többiek elmentek valahova. Szimpatikusnak tűnt külsőre, én köszöntem neki, megkérdeztem leülhetek-e mellé, aztán nevet cseréltünk. De végig érezni lehetett, hogy kellemetlenül érzi magát. Próbáltam viccelődni, de ugyanúgy feszült volt, kérdeztem pár dolgot amit épp az aktuális hely adott(pl gyakran jár-e buliba, milyen zenéket szeret... gondolom hülyeség ezeket kérdezni, de a semminél jobb), aztán inkább békén hagytam, mert látszott, hogy nem esik neki jól a szituáció. Sokszor fordul ilyen elő. Egyszerűen félnek ismerkedni idegenekkel vagy nem tudom mi a baj. Hogy lehetne úgy beszélni velük, hogy ne ijedjenek meg a helyzettől? Ha akkor megyek oda, amikor épp mind ott vannak, akkor nyilván nem féltek volna, de úgy nem igazán tudtam volna mit mondani. Valami tipp, hogyan közeledjek a lányokhoz? Mivel kezdjem a beszélgetést?

2017. júl. 24. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez normális.

Ha kicsit félősebb a csaj (mivel nem ismered, könnyen belefuthatsz) vagy ha épp van pasija (ez is könnyen megeshet)... Esetleg közösségi oldalakon keresd meg, próbálj vele beszélni (esetleg ő ír rád..) Nem mindenki egyforma...

2017. júl. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a csajokat megszólítani szoktam, nem pedig leszólítani.......
2017. júl. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak nem veszprem?
2017. júl. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, ne ijedj meg, de van kedved eljonni velem randizni?
2017. júl. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát utolsó... erősen kétlem, hogy az működne.


2-es.... rendben, akkor én is megszólítani fogom őket innentől.... de attól még ugyanígy viselkednének szerintem :)


3-as... Nem veszprém, hanem Vác


1-es... Csak keresztnevet cseréltünk, az alapján nehéz lenne megtalálni.

2017. júl. 24. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!