Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, kizáró ok nálatok ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kizáró ok nálatok ha egy pasi vadászik?

Figyelt kérdés

2017. aug. 14. 07:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
23%
ugy erted tarskeresesnel? hat persze, miert akarnek egy lenni a sokbol, akiket dugogat? ertelmes kerdes.. :D
2017. aug. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 DollarDog ***** válasza:
31%

Nem lány vagyok, de gondolom a vadászik alatt a más lányok megfektetését érted! (Vagy iszogatást de akkor arra engem is hivj meg)! Szerintem egy jó kapcsolatban nincs helye ilyennek amúgy :D

Más csaj kell? Akkor ne játssz azzal aki szeret téged!

2017. aug. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem.Erdőben vadakra:)
2017. aug. 14. 08:32
 4/25 anonim ***** válasza:
57%
lol 😂😂😂😂😂 levadaszhat nekem jo sok husit 😍😍😍😍😍
2017. aug. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 DollarDog ***** válasza:
65%

Ha vega akkor max durcázni fog! De ez miért lenne kizáró ok?

Ha ez a hobbid akkor ez van! Mondod neki kiviszed egy esti vadászatra, megmutatod neki milyen hosszú puskád van azt csókolom! :D

2017. aug. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
30%
Vegaként igen. De kompromisszumokon múlna az egész, ha ő tudna a mennyiségből leadni illetve nem mutogatná meg mesélné hogy épp hogy meg milyen állatot ölt meg akkor én is tudnék úgymond engedni neki. Bár nem hiszem hogy ez hosszútávon működne.
2017. aug. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
58%
Szegény vaddisznó. Van neked szíved? Hát ő is ember!
2017. aug. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
9%
igen, ocsmány uri muri, és akinek ez egy elfogadható hobbi, az az élet más területein is elég nyomi lehet. Ez alól kivétel ha valaki hivatalosan, a vadállomány védelme érdekében csinálja, de akkor nem így fogalmaztál volna. Tegyétek el a távcsöves puskát, másszatok le az előre felépített vadászlesből, és vadásszatok dárdával meg hálóval, azt legalább elismerném, mint emberi teljesítményt.
2017. aug. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám,m hogy kizáró ok, de nem szimpatikus egy kicsit sem. (Nem vagyok vega.)
2017. aug. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
29%
A cross motorosok? (Bocsi hogy ideírtam :) )
2017. aug. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!