Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudom, klisés a kérdés, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, klisés a kérdés, de szerintetek mi lehet a bajom a lányoknál? Valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már próbálkoztam nem is egylánynál, de mind csak barátnak akart...


Leírom a belsőmet, illetve a külsőmet. Sajnos én nem tudom magamat ennyire érzelemmentesen bírálni ezért kéne a segítségetek. :)


Belső:

Teljesen normális vagyok. Gitározom együttesben, szeretek főzni, rendes vagyok, udvarias a lányokkal, nem vagyok nyomulós. Nem szoktam gyakran bulizni járni, inkább a beszélgetős estéket bírom. De azért a haveri társaságban jó inni, meg hülyéskedni is, szóval a szociális életem szerintem teljesen okés. Szerintem jó a humorom is, legalábbis sokan mondják ezt. :) Kicsit pesszimista, de nem igazán. Apró dolgokra is nagyon rá szoktam pörögni. Szeretek mindig biztosra menni.


Külső:

178cm vagyok, vékonyabb, sportos alkatú. Szeretek sportolni, meg eljárni mozogni.


Ezek ellenére nem kellek senkinek. Akinek igen, annak sem "úgy". :/


A kérdésem, a leírtak alapján mi az amit rosszul csinálok?


Privát üzenetek is jöhetnek. Kort is írjatok. :)


U.I.: 20/F



2017. aug. 17. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen rendben van :)

15L

2017. aug. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem nincs veled semmi gond.:) Próbálkozz tovább, ne add fel!!! :) 17/L
2017. aug. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A külsőt így nem lehet megítélni, ahhoz kép kéne, amit jobb is ha nem töltesz fel erre az oldalra. Amit leírtál a személyiségedről az sem mond semmit. Lehet,hogy kedves vagy de csúnya az arcod, vagy nem jó a testszagod.. Annyi minden befolyásolhatja azt, hogy nem tetszel a lányoknak. Sajnos ez a kérdés (és az összes ilyen) teljesen felesleges.

16/Realista

2017. aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez alapján semmi gond veled (bár a rossz tulajdonságokat módszeresen kihagytad). Én pont ismerek egy hasonló fiút, jó vele beszélgetni, jól is néz ki, mégis csak barátok vagyunk. Valahogy számomra nincs meg az a plusz, amiért többet akarnék.
2017. aug. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok 16/l az lemaradt.
2017. aug. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, képet ide ki nem tennék, max csak privátba. :) Mert igazán olyan döntő rossz tulajdonságom nincs. Csak ami engem affektál. Tehát, pl.: pesszimista vagyok, túl tudok reagálni dolgokat, sokat gondolkozok, nincs akkora önbizalmam, nehezen nyílok meg idegenek felé, azonban ez pillanatok alatt fel tud oldódni, ha egy ideig beszélgetünk. :)
2017. aug. 17. 20:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy nagyon fontos dolgot kifelejtettél. Az arcodat milyennek tartod?Mert tetszés szempontjából fiúnak és lánynak is az arc a legelső dolog.
2017. aug. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nem nézek ki 20-nak, az tuti, de általában nem is 20 évesekkel szoktam beszélgetni, hanem inkább fiatalokkal, mert én is inkább még olyan vagyok, mint "férfi". :) Igazából én ezt nem tudom megmondani, hogy az enyém milyen.:D
2017. aug. 17. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!