Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb fiú miért nem hiszi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb fiú miért nem hiszi el az igazat?

Figyelt kérdés

Szóval, röviden csak annyi, hogy mind neten mind élőben való ismerkedéseim/kapcsolataim elég szarul sikerültek. Most abszolút nincs önbizalmam. Ezért nekem most szükségem van egy kis időre, amikor rámír egy fiú és én elmondom hogy figyu most ez a helyzet...én leszek elhordva mindennek, mert az igazat mondtam :D

Ez mi? :D

Jön hogy milyen bunkó vagyok, meg jajj tipikus lekoptató szöveg, meg társai :D

Én értem hogy sokszor megkapják ezt, de ne cseszenek már le mert ez van :/ (tisztelet a kivételnek)

Önbizalmat felépíteni nem 2 perc, főleg ha már 50x lerombolták.

17/l



2017. aug. 18. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Az a srác aki így reagál az tényleg paraszt aki meg normális megérti és elfogadja 17f
2017. aug. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek.

Én egyszerűen túl nagy falatnak tartom, hogy a jelenlegi önbizalmammal fejest ugorjak egy kapcsolatba, ezért nekem is egy hosszabb ismerkedős fázisra van szükségem lehetőleg bármiféle sürgetést mellőzve, hogy összeszedjem magam, szóval megamból kiindulva biztosan van ez alól kivétel. Aki meg ennyit nem ért meg, azzal szerintem jobb is, hogy nem jössz össze.:)

21/F

2017. aug. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. aug. 18. 21:31
 4/11 anonim ***** válasza:
hidd el, hogy értékes ember vagy. :) remélem segítettem építkezni egy kicsit. :D
2017. aug. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó :D aranyos vagy :D
2017. aug. 18. 21:38
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
te vagy az aranyos ;)
2017. aug. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Itt egy tégla: szimpinek tűnsz, ezért ne is foglalkozz velük c:
2017. aug. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :D
2017. aug. 18. 23:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Végülis te is jól leépíted az önbizalmukat :/
2017. aug. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, kifejtenéd?
2017. aug. 23. 03:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!