Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » LÁNYOK! Ha több fiú is tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Ha több fiú is tetszik, hogyan döntitek el, hogy melyiket választjátok?

Figyelt kérdés
2017. szept. 3. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Ismerd meg őket belülről jobban és az alapján. :)

Ha még úgy is egál akkor nézdd meg ki szeret jobban, ki szerelmes beléd jobban. 16/F

2017. szept. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szerencsére nem kell ilyen problémával megküzdenem, mert aki nekem tetszik, annak én sose tetszek, szóval nem vagyok abban a helyzetben, hogy választanom kelljen több közül :DDD örülök, ha nagy ritkán egy van, aki nem csak megb szni akar a külsőm miatt, hanem tényleg komolyan gondolja velem, és ráadásul még engem is meg fog benne valami. de az ilyennek mindig hamar vége is van...hát ez van, nincs szerencsém a szerelemben, valószínűleg azért, mert sosem értem be a felszínes kapcsolatokkal.

19/L

2017. szept. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
megfog, sorry, elírtam
2017. szept. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért kéne dönteni?????:)
2017. szept. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lililili16 ***** válasza:
Azt amelyik már több ideje tetszik :D
2017. szept. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Az egy dolog, hogy több pasi tetszik, de melyikbe vagy szerelmes? Tetszeni a cipő szokott a boltban. Ha mindegyik csak tetszik, akkor hagyjad az összeset a francba.
2017. szept. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hetero srác vagyok, csak érdekelt.
2017. szept. 4. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!