Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnék változtatni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék változtatni a hozzáállásomon? Miért nem sikerül nekem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és az lenne a kérdésem, hogy miért nem sikerül találnom lányokat? Hogy tudnék a hozzáállásomon javítani? Havi kétszer vannak dühkitöréseim, amikor minden ezzel kapcslatos dolgot rosszul látok... fiú iskolába járok Budapesten és folyamatosan keseredem el, hogy nincs lány aki keressen, miért nem találom meg az igazán hozzám illő lányt..? Már volt egy kapcsolatom és nagyon fájt a szakítás...most is érzem és ez féléve történt...azóta vágyok egy normális lányra...az érzések hiányoznak és nem teljes az életem így de nem jön...nem vagyok se bulizós típus, eljárni nem merek...barátaim nem jönnek, nem is akarom...egyedül szeretném megoldani...de félek attól a reakcióktól, ha valait leszólítanék, akkor mit mondana...nem szeretnék megváltozni mert így szeretem magam, de szerencsétlennek érzem magam, hogy nem találok lányt és nincs a hétköznapomban ilyen szituáció...mert hogy ezt várom már jó ideje, de semmiért nem jön...mit tehetek?? Már ezen a héten jól tartottam magam, mert boldog voltam és nem volt bajom, de megint elvesztettem és megint idegbeteg lettem. Mit tehetek?

2017. okt. 18. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát talán ha jársz sportolni vagy valami külön elfoglaltságára (pl rajz) akkor ott is megismerhetsz lányokat. Vagy ha van lány ismerősöd annak a barátnőjével is megismerkedhetsz és ha nem is jön össze vele akkor is megkérheted hogy mutasson be egy barátnőjének és így tovább... Ja és szerintem azt hogy vannak duhkitöréseid ne nagyon mondogatsd...
2017. okt. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Szerintem megoróbálok a saját utamon menni türelemmel, mint ahogy eddig egész jól ment...és ha a saját utamon megyek azonnal eredményt érek el...kitartanom meg kell tanulnom már végre...
2017. okt. 18. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!