Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Interneten hol tudnék ismerked...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten hol tudnék ismerkedni 18 éves fiúként?

Figyelt kérdés
Nem vagyok annyira nyitott, így nem menne élőben, ezért gondoltam arra, hogy interneten meg kellene próbálnom. Milyen oldalon lenne érdemes?
2017. okt. 27. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Eshol sajnos,itt pl lehetetlen mert komplytalanok az emberek,a netes társkeresők tömve vannak vén kujonokkal akik egyszerűen a 18-25 éves lányokat úgy lebombázzák üzenetekkel hogy vagy megutálják az oldalt,vagy nem veszik észre a te üzidet,plusz ott is sok a kamus lány akik igazából pasik és jót rejszolnak a beszégetésekre,a szexpartner oldalakon ugyanez van,azzal a különbséggel hogy ott a kamhs csajok a pélódról kérnek fotót,illetve ott 3x annyi a vén marha akik leterhelik a tinicsajokat,a legtöbb csajjal netről fura módon nem a love.hu,meg hasonló társkeresőkön ismerkedsz meg hanem pl:fórumokról,főzős oldalakról,hírportálokról stb,viszont ott meg az a hátrány hogy találsz egy csajt viszont lehet az ország másik végén él,a társkeresőről lehet rá tudsz keresni hogy hol lakik,viszont nincs esélyed kommunikálni vele.Na ez egy mondat volt:D

Egy szóval NINCS esély vagy nagyon minimális.Én 3 év alatt nem jártam sikerrel.

2017. okt. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Nem szexpartnert szeretnek keresni igazabol :D
2017. okt. 27. 18:22
 3/12 anonim ***** válasza:
Úgy ánblokk a netes ismerkedés nehéz gahy lehetetlen,a szexpartner találás extrém lehetetlen.Szexpartner találásra ott a diszkó,ha csajt nem találsz a sulidba vagy melóhelyen(mert ugye házi nyúlra nem lövünk)akkor marad a közterület,tömegközlekedés,pláza,illetve a hobbidból fakadóan pl:tenisz edzésről stb..
2017. okt. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Végső soron itt, de nem ajánlott. Böngészgess fórumokat inkább, ott esélyesebb.
2017. okt. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mint ahogy irtam a kerdesben is, sajnos eloben nem megy :(
2017. okt. 27. 18:33
 6/12 anonim ***** válasza:
Tinder?
2017. okt. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor várj arra hogy téged szólítsanak le,mást nem tudsz tenni..m
2017. okt. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Miért nem megy élőben?
2017. okt. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Tindert nem szexpartner keresésre használják?


Nem tudnék mit mondani egy idegen lánynak. Meg nem is nézek ki szerintem olyan jól, valszeg elutasítana rögtön.

2017. okt. 28. 23:59
 10/12 anonim válasza:
Neadfe, hisz az, hogy szerinted nem nézel ki olyan jól még nem azt jelenti, hogy mások így is gondolják. 8-voltam
2017. okt. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!