Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy ha egyszer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egyszer azt írják a lányok, hogy van kedvük ismerkedni/találkozni, utána ba**nak visszaírni több órán át?!

Figyelt kérdés
Élvezik ezt, vagy mi ?

2017. nov. 20. 22:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ez biztos nem élvezésen alapul.

GyK-n én sem vagyok állandóan fent. Több óra? Az semmi. Túl aggódod a dolgot. Vagy csak nem érdeklődnek annyira irántad. Ezt sem kell mindjárt negatívumként feldolgozni.

Akinek hiányzol az keresni fog. ^^

2017. nov. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Discoban találkoztunk, és többször is rám mosolygott, és nem ír vissza, csak 1-2 óránként..
2017. nov. 20. 22:23
 3/15 anonim ***** válasza:
50%

Hát kb így is lehet mondani😂

De nem téged akarnak ezzel becsapni, csak élvezik ha bókoknak nekik a fiúk...

De szinte minden lány ilyen ;-) úgyhogy azt ajánlom hogy először győződj meg róla hogy legalább egy kicsit is tetszel-e neki, mert ha nem, szerintem kár pazarolnod az idődet. Amiért szeretjük ha bókolnak a fiúk, nem biztos hogy összeis állunk velük. Csak haverként is tekinthetünk rátok. Hát igen, nem csak a fiúk tudnak ravaszok lenni😂😂

2017. nov. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Lol? Te miről beszélsz? ez neked ravaszság, igazán empatikus ember lehetsz, ha játszol mások érzéseivel, micsoda ravasz ember.. wow
2017. nov. 20. 22:28
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
b**nak visszaírni, szóval, ez máris kielégíti őket:) Amúgy lehet, hogy kéretik magukat, hogy "egy nő az milyen fennséges és büszke, és nem adja olyan egykönnyen magát, mert ezt így kell, ezt így illik, nem alacsonyodom le nőiességemből, kicsit megváratom, és akkor még olyan kis titokzatos is leszek neki; meg izgalmas, és azt hallottam a tv-ben, hogy az jóóó..." Amúgy lehet, hogy csak szimplán elmennek a gép elől, vagy nem akarják folyton a telefont figyelni, esetleg nem tudják, mit írjanak, esetleg még meg is ijednek a szituációtól, mert nem tudják, hogy ilyen helyzetben mit kéne reagálni, mert pl sosem pasiztak még, annyira kis fiatalok; és akkor ki kell találni, hogy valami megnyerőt írjanak, mert nem szeretnék elrontani, így taktikáznak, nagyon biztonsági játékosok. Esetleg ezzel akarják a tudtodra adni, talán éretlenségükből adódóan nem találnak jobb módszert, kifejezésmódot erre, hogy nem kellesz nekik, nem érdekled őket; akartak ők ismerkedni, de nem rád számítottak, s hogy le lehet kopni." Amúgy nem tudom, csak megpróbáltam kicsit az ő fejükkel gondolkodni.
2017. nov. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
"hogy nem kellesz nekik, nem érdekled őket; akartak ők ismerkedni, de nem rád számítottak, s hogy le lehet kopni" hogy értve nem rám számított ? ha egyszer rám mosolygott többször is ? és találkozót akartam vele..
2017. nov. 20. 22:36
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

1. Nehezen kaphatónak akar tűnni

2. Nem érdekled

3. Hülyíteni akar

4. Dolga van..

2017. nov. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"hogy értve nem rám számított ? "

Pl, hogy kiírja közösségi oldalra, hogy "Fiúk, ismerkedni akarok, írjatok", aztán ráírsz te, de te nem vagy az esete, erre megsértődik:D XD Simán el tudok képzelni ilyen szituációt, utána meg szegény gyerek lesz a rossz, mert ugrott a csalira, elfogadta a felkérést keringőre, hogy "Te hogy merészelsz méltóságomra ráírni?" :D XD Ha meg többször rádmosolyog, lehet, hogy csak nem tud mit kezdeni a szituációval, hogy mindig nézed:D Lehet, hogy majd' kiesik a szemed, és még vicces látványt is nyújtasz, persze, hogy elmosolyodik!:D Vagy lehet, hogy még azt se tudja, hogy te ezt jelnek veszed; mert ő csak egy szimpla mosolynak gondolta. De amúgy lehet, hogy még ő se tudja, hogy pontosan mit akar, mert lehet, hogyha megjelenik, felmerül a "párkapcsolat"-szó, akkor hátrahőköl, megijed, megfutamodik, mert még lehet, hogy kicsinek érzi hozzá magát; de mielőtt véletlenül úgy rádmosolygott, nem gondolta át ezt. :)

2017. nov. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
*szal attól még lehet, hogy tetszel neki.
2017. nov. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért olyan nagy tragédia, ha valaki nem nyomkodja 0-24-ben a telefonját?
2017. nov. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!