Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy szerezhetnék elég önbizal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezhetnék elég önbizalmat ahoz hogy megszólítsak egy srácot?

Figyelt kérdés

Sokszor szemeztem már de sose mertem megszólalni.. Volt egy srác aki baromira tetszett de azóta elköltözött és bánom hogy nem beszéltem vele. Hogy küzdjem le a félelmeimet és hogy kezdeményezzek?

14/l



2018. jan. 1. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszer valahol azt olvastam, hogy ekkor állj a tükör elé és százszor mond magadnak: bátor vagyok, szeretem magam. (Attól függ, mi akarsz lenni) Youtuben van egy videó (valami ilyesmi a címe): MAGABIZTOS VAGYOK! MEDITÁCIÓ. Én meditáltam rá, és azután nagyon jól éreztem magam. :)
2018. jan. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

Hallod én annak a híve vagyok hogy a pasi kezdeményezzen

14/L

2018. jan. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érd el h ő keressen téged
2018. jan. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!