Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Irigységből "ribizik le" a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irigységből "ribizik le" a hétről hétre rideg fejjel csendben ülő, szinte sosem megszólaló lányok a fiúkkal kommunikálni tudó, náluk nőiesebben öltözködő lányokat?

Figyelt kérdés
2018. márc. 18. 08:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
80%

Be kell valljam, ezt a kérdéat kétszer kellett újraolvasnom, mire megértettem :D kacifántos, de mostmár értem.

Igen, lehet ebben irigység is, vagy csak szimplán a visszahúzódóbb lányoknak ez a viselkedés már túl durva, bár szerintem ninca igazuk.

2018. márc. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%
Irigység is lehet hisz sokan szeretnének jól kommunikálni de nem mindenkinek megy és ahogy az első is mondta az is lehet hogy nem fér bele az értékrendükbe a viselkedésed.
2018. márc. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ

Manapság elég kevés a szűzk..va úgyhogy az ilyen lányoknál általában betalál a ribizli:)


Attól hogy nőiesen öltözködik még nem lesz az, de ha adja is magát bárkinek akkor már igen. Az sem szokott meggyőző lenni hogy nőies öltözködés + dobálja magát minden pasinak.

2018. márc. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
29%

Nem... Csak más szinvonalon vannak, attól még mert egy lány beszél egy fiúval vagy fordítva még nem kell feleségül vennie, 800 gyereket csinálnia vele stb-stb... Attól még, mert szóba állnak egymással nem lesz semmi :) Csak sajnos vannak, akik nem fogják fel, hogy az hogy odamész az még nem az tényleg, hogy estére már egymás ágyában fekszenek.

18F

2018. márc. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
83%

Nem, viszont nagyon sok ilyen lány már tul nyomulós nálam. Én nem szeretem, ha egy lány ilyen például. Nekem pont a kicsit csensesebb lányok jönnek be. Nem kell hogy társaságba aktivizálja magát, nekem elég ha velem tud aktívan beszélni. Na, meg valljuk be azért, manapság a nőies öltözködés jóformán az, hogy kipakolnak mindent a lányok, akkor is ha nincs semmmiük. Szóval kinek a pap, kinek a papné. Én nem ri.ancozom le ezért az ilyen lányokat, szimplán nem érdekelnek, mert nem ez az esetem.

16/F

2018. márc. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
És miért jobb szerinted az értékrendje annak a csajnak, aki megdugatná magát a legmenőbb fiúval az osztályban, azé a csajénál aki meg is tudja dugatni magát vele? Általában aki meg mer szólalni lány meg mosolyog az vonzóbb, mint aki ücsörög hétről hétre rideg fejet vágva.
2018. márc. 18. 09:05
 7/31 October15 ***** válasza:
92%

Kétlem, hogy arra a "kommunikációra" lennének irigyek amit ribisnek neveznek. :D

Az van, hogy ha alapvetően nem nagyon szociális akkor nem fog csak azért ribizni mert ő nem tud olyan könnyen kapcsolatot teremteni másokkal mint te. :D Ez bőven kevés indok hozzá.


Ezt neki is elővezetted? Csak mert ha jól megmondtad neki, hogy nem így kellene viselkednie és akkor nem lenne ilyen gondja.. nézzen csak rád. Ha effektíve elvitattad a személyiségét akkor ne csodálkozz, hogy kiakadt rád. Te is ugyanígy reagáltál volna ha tudom is én vki a fene nagy egyediséged -mert minden tinilány érettebb a koránál és mocskosul egyedi..:D- vitatja el valaki.


Ha nem tettél ilyet akkor simán lehet, hogy a "rossz fiúval" sikerült "kommunikálni". :D Ez esetben pedig már lehet féltékeny de irigy a viselkedésedre akkor sem lesz.


Funfact: Ha értem ne adja isten műveltség is párosul a visszahúzódó személyisége mellé akkor teszem azt pár hónap egyetem után bőven fordulhat a kocka, már a népszerűségi index terén. :D


26F

2018. márc. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
83%
Honnan veszed hogy mindenki megdugatná magát az osztály legjobb csávójával? Az hogy magadból kiindulva köpködöd a hülyeséget attól még nem valószínű hogy igaz.
2018. márc. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 October15 ***** válasza:
100%

Először is azért kérdező mert qrvára nem megdugatni akarja magát vele.. :D Ellenben azzal aki már meg is dugatta magát.

Másodszor azért mert látatlanba megmondom, hogy neki van értékrendje neked meg akkor sem tűnne fel a létezése ha az értelmező kéziszótárban olvasnád. :D


Oké-oké ez sok volt. Ha nem megdugatni akartad magad a pasival akkor ne azt mondd.. fölösleges pluszba keménykedni egy anonim oldalon. :D Pont az lenne a lényege, hogy nem érhet retorzió a környezetedtől tehát nyugodtan leírhatod amit gondolsz, megkérdezheted amit akarsz stb.


Nem mellékesen te is ugyanúgy zsigerből rühelled a lányt mint ő téged. :D Ez alapján meg még csak nem is az elvekkel vannak itt a gondok szimplán ugyanazon fiú iránt érdeklődtök.. előfordul, ettől még nem kell kikészítenetek egymást.

2018. márc. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
30%

Kérdezd egyszer meg tőle, hogy miért hív ribinek?

Álld meg, hogy ellenséges legyél vele, vagy sértegessed. Mond meg neki, hogy te ezt nem érted, mert te nem bántod őt, ő meg ilyeneket mond és magyarázatot vársz, mi fáj neki ennyire, hátha tudsz segíteni neki. Esetleg, ha nagyon csak szidni tud, akkor mond, hogy sajnálod, hogy így gondolja, ha valamiben tudsz neki segíteni, szóljon később.


Ezt hívja az angol high road-nak.

2018. márc. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!