Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem fog túl "piócának" tartani?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fog túl "piócának" tartani?

Figyelt kérdés
Egy-két hónapja figyeltem fel egy fiúra. Köszönőviszonyban vagyunk, mivel egy faluban, egy utcában lakunk, mindenki köszön mindenkinek, ezért gondolom valamennyire már megjegyzett. Csak délutánonként látjuk egymást, mivel kb. egyszerre szoktunk hazajönni a suliból(nem ugyanoda járunk). Nagyon hosszú időbe telt, amire kinyomoztam, hogy hogyan hívják(igen, ez is ijesztő lehet egy kicsit), végül véletlenül találtam meg. Amint látom, a facebookját nem használja, ezért gondoltam, hogy instagrammon bekövetem. De ez nem lesz túl "nyomulós"? Először is, azt gondolhatja, hogy honnan tudtam meg a nevét, és lehet,hogy pont emiatt nem reagál erre semmit, mivel ez igazából nekem is ijesztő lenne elsőre, hogy valaki nyomozgat utánam. Bocsi az értelmetlenségért, de már napok óta ezen kattogok.
2018. márc. 18. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Most komoly egy instagram-bekövetésen aggódsz?

Lehet nem is fog ezen gondolkodni, vagy azt fogja hinni, hogy valamelyik ismerősének ismerőse vagy, stb. Ne gondold túl, az sose egészséges

2018. márc. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Falunk mindenki ismer mindenkit, szóval nem gáz, ha bejelölöd:)
2018. márc. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!