Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondja mindenki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja mindenki hogy majd egyszer úgyis találok egy barátnőt mikor minden lánynak joga van elutasítani engem tehát meg van rá az esély hogy egyedül döglök meg?

Figyelt kérdés

2018. máj. 8. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Mert a Földön mindig van legalább egy olyan ember, akivel összeilesz, akármilyen személyiséggel. Zsák a foltját.
2018. máj. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Én hiszek abban, hogy mindenkinek van egy társa, A társa. És ha tényleg szeretné az illető, akkor meg fogja találni A társát.
2018. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Ha így állsz hozzá akkor ne is várj semmit.

Arra nem gondolsz hogy joguk van igent is mondani? De ezzel a hozzáállással vesztes leszel az élet minden területén. Ennyi erővel minek munkát keresni ha bármelyik cég visszautasíthat?

2018. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
Igazad van, ez link duma. Nekem is csak ezt mondogatják furton-furt
2018. máj. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Mert tudatlanok.
2018. máj. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%

Én ugyan rátaláltam arra a lányra akire vágytam de alig egy évig tartott csak a dolog és utána már semmi nem jött össze.

Nekem előtte is csak alkalmi kalandjaim voltak, mert úgy a kutyának sem kellettem, de pár éjszakai kalandra jó voltam. Nekem sajnos ez a sorsom, már beláttam, nem is vágyom hosszútávú kapcsolatra mert azt a kevés reményt is kiölte belőlem az exem amit elvártam volna. Emiatt nem vágyom gyerekekre sem, meg kötődésre sem. Csak tengek, lengek a világban és teljesen rájöttem hogy nekem így lesz a legjobb, csak a magam ura vagyok, csak magamért és a kutyámért felelek. Fenntartom azt a kis házikómat amit nagyszüleimtől megörököltem, abban élek, van egy kis műhelyem ahol a hobbimmal foglalkozhatok, teljesen a magam ura vagyok és én már csak ettől tudom jól érezni magam. Alkalmi kapcsolatot meg bármikor találok ha akarok, elég elmennem egy igényesebb kocsmába, kávézóba ott szinte mindig belefutok olyan nőkbe akik ki vannak éhezve egy kis szexre, és ennyi.

2018. máj. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6# keres egy csúnyácska nőt azzal boldog életed lesz, bár sose leszel bele szerelemes de szeretni fogod és a gyerekeidet is.
2019. jan. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!