Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedhetek lányokkal? 16/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetek lányokkal? 16/L

Figyelt kérdés

Interneten próbáltam már (pl. Yubo) de nem nagyon jött össze :/ nem érzem, hogy bárki komolyan gondolná így interneten keresztül..🤷🏼‍♀️

Esetleg vannak még itt sorstársaim, akik a párjukkal személyesen ismerkedtek meg? (Valami buliban vagy hasonló)

Vagy meleg barátaitok hol ismerkednek?



(u.i. Remélem jó témakör 😅 csak mert elviekben nem írhatok máshová ezzel kapcsolatban, mert még nem múltam 18😅)



2018. máj. 22. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Uszoda öltöző
2018. máj. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

személyes ismerkedésről nem tudok nyilatkozni, de a Yellow/Yubo egy rossz vicc, már fent vagyok egy ideje, egy barátnőmmel poénból regisztráltunk fel. :D az előbb említett barátnőm régebben ott talált egy palit magának, és már azóta Tinderen is, ahova ő mondta, hogy felnézhetnék...

Szóval nekem most van egy lány Tinderről, akivel örülnék, ha lenne valami. :D Egyébként magamból kiindulva tényleg nem biztos, hogy sokan komolyan gondolják, viszont szintén ha magamból indulok ki, ez "útközben" változhat. nem biztos, hogy jó tapasztalataid lesznek, de oda is megéri benézni csak azért is, mert az sem biztos, hogy rossz tapasztalataid lesznek... :D az nem számít, hogy nem vagy 18, sem vagyok, és tök sok 18 alatti van amúgy

16l

2018. máj. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszi #2-es 😄 mar regisztraltam is 😄 de amugy meg mindig jobban preferalom a szemelyes ismerkedest😌

Esetleg valakinek mas otlet? 🤷🏼‍♀️

2018. máj. 23. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!