Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi arra a garancia hogy az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi arra a garancia hogy az egyetemen fogok rendes fiút találni? 18/l

Figyelt kérdés

Még két évem van a gimiben, nem hiszem hogy ez idő alatt jönni fog egy fiú, aki a barátom lesz. Mindenki azzal nyugtat ,hogy "nyugi az egyetemen biztos jönni fog valaki.."

De erre mégis mi a a garancia, miért ilyen biztosak benne az eberek?



2018. jún. 21. 09:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi garancia nincs.
2018. jún. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 8 éve hallgatom a "Majd lesz egy lány, aki megbecsül" szöveget. Én nem hiszek az ilyen sablondumákban.
2018. jún. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi :D

Meg szerintem eleve ne ez legyen a legfontosabb az egyetemben.

2018. jún. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi.

Csak statisztikailag magasabb az egyetemisták körében a párkapcsolatok kialakulásának valószínűsége, ebből vonnak le egyesek messzemenő következtetést.

De tudod, lehet, hogy mondjuk végzős gimisként fog rádtalálni a nagy szerelem. Vagy az egyetem előtti nyáriszünetben. Vagy az egyetem elvégzése után. Előre semmit nem lehet tudni.

Egyébként milyen neked a rendes fiú?

2018. jún. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
legyen hűséges, kedves, humoros, ne akarjon kihasználni, törődjön velem, és az is nagyon fontos hogy mindent meg tudjunk beszélni.
2018. jún. 21. 09:32
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Majd elér a szerelem, csak lesel, hogy milyen hatalmas erő ragadott el! Shakespeare drámákban is villámként sújt le a szerelem a hősökre.

De javaslom a hivatást ettől külön kezelni, mivel Párválasztó-egyetem nincs, sőt még Kiapárom OKJ-t sem hallottam. Mi szeretnél lenni? Hogy készülsz rá?

2018. jún. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igaz :D hát én tolmácsra gondoltam, vagy nyelvtanárra. :) tanulok is rendesen, csak ugye itt a nyár és hiányzik ez a villámcsapásszerű érzés :D
2018. jún. 21. 09:46
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagyobb nálunk a szerelem, és nem nagyon tudjuk "provokálni", mert akkor valami már kezdettől fogva elromlik... A kifejezések is erre utalnak: "elborít", "beleestem" és hát... "átkozott gyötrelem".. mégis, nélküle nem lehet élni. Ezért van az, hogy az idősebbek, akik már túl vannak életkorban a szerelmen gyakorta a világba lesznek szerelmesek.

Szerelem, szerelem,

Átkozott gyötrelem,

Mért nem virágoztál

Minden fa tetejen?


Minden fa tetején,

Diófa levelén,

Hogy szakísztott volna,

Minden leány és legény.

[link]

2018. jún. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs garancia.
2018. jún. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Anyu ezt mondta nekem a gimi előtt: majd a gimiben lesz egy normális fiú. Rájuk se tudtam nézni. Ahogy eltelt az első két év, ezt mondta: majd az egyetemen, ne aggódj. Nem jutottam el odáig, mert megismertem a páromat 3 évvel ezelőtt és nem a gimiből, sőt nem is a megyéből. Szóval a szerelem bárhonnan jöhet, nem kell hozzá egyetem.
2018. jún. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!