Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn, hogy írják rá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn, hogy írják rá egy lányra? Mármint nem akarok úgy hogy szia mizu? Mert arra valószínű hogy visszair.

Figyelt kérdés
2018. júl. 13. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

"Szia!

Szimpatikusnak talállak, esetleg lenne kedved ismerkedni/beszélgetni?"

2018. júl. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Hosszú ideig kerestem társkeresőn olyan üzentet, ami megfogja a szemem, és megtaláltam a páromat, akivel 1,5 éve vagyunk együtt, pont ma.Ha valaki azt írja, hogy "szia", vagy helló, vagy hasonló, vissza se írtam. Talán azt leírhatnád, hogy miért írtál rá, mi fogott meg az adott lányban, mik a szándékaid, milyen kapcsolatot keresel, stb. Sok lány vár arra, hogy ne olyat kérdezzen tőle egy fiú, hogy "hogy vagy", hanem, hogy pl kikérje a véleményét egy komoly dologgal kapcsolatban. Pl vallás. Már ha neked a beszélgetés is fontos. A lányok díjazzák a változatos beszélgetéseket, mert így fogjátok megtudni mennyire értelmes a másik.

Úgyhogy szerintem jó ötlet egy érdekes témafelvetés, ami nem jön a lánnyal szembe mindig. Utána leírod egyébként miért is írt, és hogy mit szeretnél. Engem ezzel levett a lábamról a párom. 17/L

2018. júl. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Jól gondoltad hogy szia mizuval nem érsz el semmit, fontos hogy légy kreatív. Találj ki mondjuk a nevéhez egy verset vagy valami próbálj meg kreatívan gondolkozni.
2018. júl. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Biztos tudod, hogy egy ilyen társkeresőn egy lány rengeteg pasitól kap üzenetet és nagyon unja azt sok sablonos ctrl+c ctrl+v üzenetet, amiket egy pasi elküld 20 lánynak. Egy személyre szóló és figyelemfelkeltő üzenetre van szükség, amiből kiderül, hogy elolvastad az adatlapját és nem csak a képeit nézted meg. Egyébként meg, ha az adatlapod, de főleg a fotóid alapján nem jössz be a lánynak, akkor írhatsz te neki bármilyen üzenet. :) Fontos a középút, ha nagyon sablonos és kimért vagy az se jó, ha viszont játszod a ripacsot és telepakolod smile-okkal az első üzenetet, annak sincs értelme. Sok sikert. :)
2018. júl. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez amúgy melyik társkereső?
2018. júl. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnélek megbántani, ne érts félre, de ha még ezt is itt meg kell kérdezned akkor inkább ne próbálkozz netes ismerkedéssel.


Amúgy arról, hogy mit írj vagy hogy írj rá valakire nem érdems tanácsot kérni másoktól mert megint csak egy sablonos beszélgetés sül majd ki belőle.

Addig oké, hogy meg lesz az indítás amivel ráírsz valakire, na de onnan hogyan tovább?


Kicsit gondolkodj, nézd meg az adatlapját mi érdekli, a képein merre járt, mit csinált és biztos tudsz majd magadtól is írni valamit.

Az a legjobb.

Aztán majd belejössz :)

2018. júl. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 PéterPálka válasza:
100%
Gondolom éppen az a célod, hogy visszaírjon. Persze sejtem, hogy mire gondoltál, de ha három monadtot képtelen vagy hibátlanul leírni (pedig még sokszor elolvashattad a küldés elött), akkor nem sok esélyt adok neked egy értelmes lánynál. A második mondatod végére nem kérdőjel, hanem pont kellene. Szóval előbb kicsit javítsál a magyarodon, aztán magadtól is rájössz, hogyan szólítsál meg valakit.
2018. szept. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Sikerült?
2021. okt. 12. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!