Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nézett minket és miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézett minket és miért beszélt rólunk? Részletesen lent

Figyelt kérdés

Voltunk strandon uncsitesómmal, egy nagyobb strandon. Az Aqua Patkós részén voltunk és megláttam egy fiút és kb. első látásra szerelem volt. Eddig Én sem hittem benne viszont, valami egyből megfogott benne. Kicsit hasonlított Leonardo DiCapriora (mármint a fiatal Leo-ra). Külföldiek voltak és annyira aranyos volt, a mosolya, a haja, mindene. Sorban álltunk úszógumiért ès minket nézett. Aztán elmentünk másik csúszdákhoz és ott voltak. Szintén álltunk sorban úszógumiért és akkor jöttek le a csúszdáról aztán megállt melletünk majd átment a másik oldalra. A haverjaival folyamatosan minket néztek és annyira elpirultam (akaratom ellenére) le kellett hajtanom a fejem és ezen elmosolyodtam, gondolom ezt halál cikinek gondolta. Aztán mikor elkezdtünk menni elkezdett beszélni a haverjainak (vagy 8an voltak fiúk) és szerintem rólunk mivel csomó haverja ránk nézett. Majd vissza néztem és úgy nevetgélt mint egy 5 éves hülye gyerek. Nem értem ezt a viselkedést. Aztán kajálni mentünk velünk szembe jöttek és napszemüveg volt rajtam, gondolom azt hitte nem látom és engem nézett majd mikor levettem elfordította a fejét, mintha nem is léteznék.

Miért nevettek a haverjaival? Mit mondhatott nekik? Nem hiszem, hogy azért nevettek rajtunk mert annyira nevetségesen néztünk ki, egészen csinosnak tartom magam (minden nagyképűséget félre téve).

Miért nem nézett amikor levettem a szemüveget?

Amúgy én is és az uncsim is 15/l

A fiú 16-17 lehetett.

Válaszokat előre is köszi!



2018. júl. 30. 11:34
 1/2 A kérdező kommentje:
Parkos* ~autocorrect~
2018. júl. 30. 11:35
 2/2 bodnar edit válasza:
Tudod, nem szeretnélek megijeszteni, vagy prédikálni, hiszen otthon gondolom, eleget hallgatsz! Amikor fiatalok vagyunk, és kezdünk kinyílni a világ felé, kicsit már felnőtt nőnek képzeljük magunkat! És talán ott a lelkünk mélyén, talán tényleg így is érezzük! De azt soha ne felejtsd el, hogy mindennek következménye van! Amit később vállalnod kell! Nos a szép tiszta szerelem nagyon szép dolog! Én magam többször is voltam, és volt ilyen is, ami veled történt! Igaz én már sokkal idősebb voltam pár évvel, de most be kell vallanom, hibát követtem el! És te? Nos fiatal, jóképű fiú, benned a tesztoszteron működik, és egy kedves pillantás elég volt, neked! Honnan tudod, hogy ő is így volt ezzel! Képzeld el, ha odamegy hozzád, kedves veled, még jobban belehabarodsz, de még nincs tapasztalatod! Randik, és egy nap elvisz valahová, ahová pincsi kutyaként követed , egy szobába és kiderül a többi haver is ott van! Nos a képzeletedre bízom, mi történne, történhetne veled! Ráadásul nem magyar, beszélgetni se tudsz vele, megismerni kicsoda, hol lakik? Én nem megijeszteni akarlak, csak óva inteni, hogy ilyen is lehet! Persze lehet, látta mennyire fiatalok vagytok, tetszik neked, ki tudja mit mondhatott, hogy nevettek! De szerintem jobb is ha nem tudod! Légy óvatos, könyörtelen világban élünk, persze szórakozz, táncolj, strandolj! De figyelj oda és gondold meg kicsit előre, mi történhet! Ne az legyen, hogy egy nap, bajba kerülsz, és már nem visszafordítható! Legyél mértékletes, okos, és vigyázzatok magatokra. Egy életed van, és ebből még sok van! Ne játszd el!
2018. aug. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!