Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az baj hogyha 17 éves fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj hogyha 17 éves fiú létemre úgymondd félek egy lánnyal elbeszélgetni vagy randizni vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
Mit csináljak hogy ne féljek?
2018. okt. 16. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát először szerezz lány barátokat és beszélgess velük, az sokat segíthet. Én nekem voltak lány barátaim, megmostanában scn, instán, de tindeten is elkezdtem ismerkedni lányokkal. Én is félős voltam, de nálam kezdeményeztek a lányok szóval szerencsém volt
2018. okt. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De ez csak arra jó hogy jobban tudj kommunikálni a lányokkal.
2018. okt. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha belegondolok hogy egy lánnynál kezdeményezzek,még képzeletben is ledermedek a gondolattól és ez nekem nagy gond mivel mások szemébe gyenge,félős,gyáva meg butyuta vagyok emiatt.
2018. okt. 16. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!