Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Introvertáltként hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertáltként hogyan találjak introvertált barátnőt?

Figyelt kérdés

Kicsit furcsának hangozhat a kérdés, de remélem a leírás segít megérteni.


Ahogy a kérdésben írtam, introvertált vagyok, nem szeretek nagy társaságokba, emberek közé járni, alapvetően nem szeretek laza baráti kapcsolatokat kialakítani, nem szokásom egész nap a fb chaten lógni. Ezzel nekem semmi bajom nincs, (és azzal sincs bajom, aki ennek a szöges ellentétje) és hasonló lelkületű barátnőt szeretnék. Akivel kettesben lehet beszélgetni, otthon filmet nézni, a parkban sétálni nem pedig a baráti összejövetelekre, társaságba járás az igény. (Még egyszer megjegyzem, hogy aki ilyen szociális, azzal semmi bajom nincs, csak nem tudnék elképzelni egy ilyen kapcsolatot, ahol ennyire eltérő igények vannak, megváltoztatni pedig nem szeretném a barátnőmet, emiatt szeretném, ha valamilyen szinten introvertált lenne.)


Az ismerkedés fázist viszont nagyon extrovertált jellegűnek tartom, két, kvázi idegen ember beszélgetése, egymás megismerése, meghívások egy-egy kávéra, süteményezésre, ezeket nem tartom tipikusan introvertált cselekvéseknek. Persze, tudom, ezek csak címkék, ami igazából zavar, az az, hogy elég kellemetlenül érezném magam, ha az ismerkedési szakasz után derülne ki, hogy nem is olyan vagyok, mint aminek mutattam magam. Illetve attól is kicsit félek, hogy ezzel az ismerkedési fázisbeli nyomulással, meghívásokkal, ismeretlenként beszélgetésekkel azt az érzetet keltem majd a kiszemelt introvertált lányban, hogy nem is illünk össze, hiszen teljesen extrovertált személyiségjegyek mutatok.


Szóval röviden összefoglalva, hogyan ismerkedjek hatásosan úgy, hogy ne nézzenek nagydumás extrovertáltnak, de komolyan is vegyenek?


2018. nov. 8. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Teljesen így vagyok én is,de ha dumálok néha én csak elüldözök mindenkit.. Amit ajánlani tudok, az itt a GYK. De az ismerkedést én is erőltetettnek tartom. Csak csevegj facebookon ha tetszik valaki kommentje írj hozzá esetleg depressziós stb csoportok. Én például egy csoportból ismerek egy aranyos lányt. Amúgy én is úgy vagyok ahogy te, pontosan. Sok sikert. Ha már nekem nincs..
2018. nov. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
"depressziós csoport" azigen, mert aki introvertált az már alapból mentális? 😂 amúgy meg mindenképpen neten keresztül. annyira senki se lehet befelé forduló hogy egy randira se legyen képes elmenni, nem egy csoporttal kell találkozni csak EGY emberrel.
2018. nov. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
1-vagyok)) Eléggé tévedsz. Én nem tudnék elmenni. Max ha NETEN keresztül eléggé megismertem és max ketten lennénk. "Randi" meg amugy is hülyeség,én nem nevezném annak. Szerintem az ilyen pisis dolog... Vagy szereted vagy nem.
2018. nov. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szolidan, kedvesen, komolyan (vagy amilyen vagy valójában) is el lehet hívni valakit sütizni meg kávézni, ehhez nem kell nagydumásnak mutatkozni. Még ha azt mondanád, hogy mindenképp diszkóba akarod a lányokat elhívni, ott talán, de pont a sütizés-kávézás olyan, hogy ott magadat adhatod. Persze nyitnod kell kifelé, nem kussolhatsz, mint otthon a gép előtt, de az még nem "nagydumáskodás" :-)
2018. nov. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz, ha nem nézel ki jól. Egyrészt sokkal több introvertált fiú van, mint lány. Másrészt az igényeik nem alacsonyabbak, sőt, akik netes ismerkedésre adták a fejüket, egészen elszálltak, mert napi tucat levelet kapnak minimum, de van aki az első napon százat.

Viszont programok során kisebb eséllyel találkozol velük, nagyobb eséllyel veszik tolakodónak a közeledést és ugye ott is látszani fog az önbizalomhiány.

2018. nov. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagyunk ilyen lányok elég sokan, csak a fiúk minket nem vesznek észre, mert mi nem beszélünk sokat, nem mászkálunk :)
2018. nov. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1-vagyok)) Így van hatos :( De mi, akik ilyenek vagyunk meg nem tudunk hol keresni titeket.. pedig le merem fogadni aki csak fele annyira ilyen mint én az az életét adná egy hozzánk hasonló, szerető lányért.
2018. nov. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem bàntasból, totál megértelek, de őszinte leszek, mert sok ilyen problémával küzdő emberrel beszéltem már. Mindegyiknél az a probléma, hogy mindent a segged alá akarnak ingyen. Nem mersz kitérni egy kicsit se a komfort zonádból, mivel lusta vagy rá. Milyen férfi az ilyen? Komolyan egy kicsit se tudsz áldozni és küzdeni azért, hogy találj valakit magad mellé? "Az ismerkedés fázist viszont nagyon extrovertált jellegűnek tartom, két, kvázi idegen ember beszélgetése..." - igen így van. Ez ellen nem tudsz mit tenni, akár tetszik akár nem. Valahogyan meg kell, hogy kedveljetek egymast, akár visszahúzodóak vagytok mindketten akár nem. Bocsi, hogy kemények a szavak, de boldogtalan leszel, ha nem szeded össze magad és küzdöd le ezt a "hogyan lehetne legegyszerubben legkevesebb energia-befektetessel dolgokat elerni" mentálitast. Attól, még hogy introvertált nem jelenti azt hogy jogod van beszarinak lenni. Nekem vannak introvertált férfi ismerőseim akiknek van már családja, de nekik is ki kellett lépniük a komfort zónájukból a randizgatás idején. Megérte? Meg hát.
2018. nov. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!