Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon nagy hátrány párkeresés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy hátrány párkeresésnél a vékony testalkat? 21F

Figyelt kérdés

Sajnos én vékony vagyok, pedig sportolok.

Ráadásul csendes személyiségem van ami miatt nehezen tudok ismerkedni. Már egyre többször érzem azt hogy sosem fogok párt találni. Pedig nagyon vágyom barátnőre:)


Aki mondana a kinézetemről véleményt az írjon. 21 éves vagyok.


2019. jan. 30. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:

A vékony testalkat mellett simán találhatsz barátnőt.

Viszont a csendes személyiség annál problemasabb. A lányoknak magabiztos srácok kellenek, nem pedig a szótlan, kissé visszahúzódó srácok.

2019. jan. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hátrány. 16L
2019. jan. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem alapvetően nem hátrány... Viszont én sajnos nem vagyok túl vékony... Ezért lehet szarul érezném melletted magam...
2019. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is vékony vagyok de alacsony ami valamennyire kompenzálja és nem egy ceruzának nézek ki :D

De mondjuk a magasságomat nem szeretem mert már túl alacsony fiú létemre de ez van :) Elhízni meg nem akarok. Nem i hiszem, hogy tudnék mivel sportolok.

Neked teljesen jó esélyeid vannak legalábbis jobb mint nekem :D

18/F BP

2019. jan. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem hátrány, legalábbis számomra. Én is vékony vagyok és csendes.

19L

2019. jan. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs azzal semmi gond, hogy csendes vagy. Inkább ha csendes és zárkózott vagy... Amivel alapból semmi gond nincs, ha ennek ellenére próbálsz valami jelet adni, hogy igenis szimpatikus a másik.

Tapasztalat, én azért vagyok bajban az ilyen fiúkkal mert nem tudsz kiigazodni rajtuk, főleg ha mindig neked, mint lány kell kezdeményezni. Elbizonytalanodik az ember, nem tudja, hogy jó úton halad e, ezért a lányok hamar skippelik az ilyen fiúkat. Jelezz és nem lesz semmi gond! :D

21L

2019. jan. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!