Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek együtt vannak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek együtt vannak?

Figyelt kérdés

Elkezdtem beszélgetni egy lánnyal a suliból, még nem hívtam el külön találkozni, mert annyira még nem “komoly”. Inkább csak ismerkedős fázisban vagyunk.

Mindenesetre tegnap este a sulinkban fellépett az iskolai színjátszó szakkör, ahova el is mentem egyik haverommal megnézni az elsőadást. Ráírtam a lányra, hogy jön-e, mondta, hogy igen csak késik picit. Mondtam rendben, majd akkor lehet összefutunk. Amikor megérkezett, egy barátnőjével volt, megláttak engem, odajöttek, és mellém leült a csaj aki tetszik, mellé meg a barátnője. A szünetben találkozott a csaj egy pár másik barátnőjével, csak ők máshol ültek. Annak ellenére, hogy a lett volna még mellettük hely, mellém ült vissza. Közben néha-néha szóltunk egymáshoz, de nagyrészt csendben voltunk, mivel előadás volt.

Miután vége lett az előadásnak, együtt kisétáltunk, pont mondani akartam volna neki valamit, amikot meglátta az egyik színész csávót, oda futott hozzá megölelte, csináltak képet, majd ott maradt beszélgetni vele. Én még dumálgattam pár haverommal, akik benne voltak az műben, gratuláltam nekik, majd hazamentem.

Este majd még rámírt a lány, hogy hogy tetszett stb stb, és igazából ugyan úgy irogattunk mint ezelőtt. Ma délután viszont ki tette instára a képet amit csinált a színész csávóval, és azt írta hozzá, hogy “Srácok, a barátom egynap még híres lesz!”

A színész csávó odakommentelte majd, hogy “ köszi! (Alíg várom már, hogy elkezdjenek faggatni, hogy tényleg együtt vagyunk-e😂)”

Csaj válasza: “én is!😂”


Ezután, miután láttam a képet, kicsit elszomorodtam.

Majd felmentem a színész srác instájára, és nekem az jött le, hogy lehet meleg. Mármint elég “melegesen” öltözködik, rózsákkal rak ki képeket, elég “nem heteró-an” néz a képein.. stb.


Most nem tudom eldönteni, hogy a srác tényleg meleg, és a csajjal csak barátok, és én értettem félre, vagy tényleg együtt lehetnek, és velm csak játszott a lány.


18/f a lány 17, a srácot nem tudom, mi sulinkba jár, de még sose láttam, és csak a nevét is tegnap tudtam meg, valszeg 11-es, mivel én vegzős vagyok, és az évfolyamtársaimat azért ismerem.


(És elnézést, ha valakit megsértettem a meleges résznél, nincs bajom a melegekkel, nehogy félreértsétek, csak nem tudom, hogy fogalmazhatnám meg másképpen)



2019. márc. 10. 23:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Plusz a srác képei kb 10 lány szokott kommentelni, hogy cuki, meg aranyos, meg hogy vagy még egyedülálló stb stb. Fiúkkal kb nincs is kint képe, csak selfiek vagy képek lányokkal. Néha talán 1-2 srác szokott hozzászólni a képeihez, hogy jó lett vagy valami ilyesmit
2019. márc. 10. 23:48
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg tőle,de a "Srácok, a barátom egynap még híres lesz!" szöveg nekem kissé friendzoneosnak tűnik (a többi lehet hülyülés is).A srácnak nincsenek kint képei a lánnyal?
2019. márc. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem nincsenek kint képeik, és szerintem a srác elég erősen hajaz a melegség felé. Legalább is nekem nagyon az jött le.. remélem.
2019. márc. 11. 01:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha utána még rád írt, szerintem érdekled.

DE mivel látom téged is nagyon zavar, ha egy lány más fiúkkal olyan barátságban van, mintha együtt lennének, így ha sok ilyen barátja van, én hanyagolnám. Szerintem nem normális dolog, hogy egy lánynak ennyi fiú bizalmasa van, nem lennék a pasija ilyennek, olyan, mintha 10 emberrel járna egyszerre, de csak veled fekszik le. Egy kapcsolatban azért érzed magad különlegesnek, mert csak neked önti ki a lelkét, de ha a másik 10 embernek is elmondja, mert olyan jó barátai, akkor az annyira nem buli.

Erről a témáról így ennyit, szerintem folytasd vele a beszélgetést, hívd el ide-oda, aztán úgyis minden kiderül.

2019. márc. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

attól, mert melléd ült és beszéltetek, még nem jelenti azt, hogy tetszel is a csajnak. Én is sok fiúval beszélek, de csak barátok vagyunk. A másik, hogy amiket kommentelnek, az inkább baráti zónára utal, nincs szerelem meg ilyenek.

+Most nem tudom eldönteni, hogy a srác tényleg meleg, és a csajjal csak barátok, és én értettem félre, vagy tényleg együtt lehetnek, és velm csak játszott a lány."

Itt a lány nem játszik veled, mert semmi olyan jelet nem adott, hogy bármit is akarna veled.

2019. márc. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, ebben sajnos igazad van, kicsit talán én is túl gondolom a lány jeleit. Viszont azért volt fura, hogy mellém ült, és ott is maradt, mert ott voltak a legjobb barátnői, én nem melléjük ült, plusz annyira nem vagyunk jó barátok a lánnyal, hogy okvetlen mellém üljön, mert jobb társaság lennék mint a barátnői.
2019. márc. 11. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!