Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit jelent ez a lányoknál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tele kérdése:

Mit jelent ez a lányoknál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány osztálytársam,akivel köszönőviszonyban vagyunk mindig mosolyog(nemtudom hogy csak rám vagy ilyen a természete,de én ezt látom)Szóval nekem tetszik.Eddig nem adott igazából semmi jelet,de nemrég voltak olyan dolgok,amiket én jelnek veszek.Pl különjön velem tesin játszani,mert összeugrottam a többiekkel.Elmegyek szertárba és jön utánnam.Ilyen eddig nem volt,ezért furcsáltam,és elég sokat bezélgettünk,közben mintha keresné a társaságom,mindig arra járkál a suliba amerre én vagyok(odaült ahhoz az asztalhoz a folyosón ahol eddig sose találkoztunk,de tudja hogy ott szoktam ülni.Viszont ma kb mintha más ember lett volna.Kb leszarta a fejem,kérdéseimre 1-1 szóval válaszolt,kzben a telefonját nyomkodta,és volt kisebb séta,közvetlen mögötte voltam a sorba.Ő fogta magát és hátrament a barátnőihez.Eddig azthittem próbálja keresni a társaságot,eddig igy volt,most pedig mintha próbálna kerülni.Alapvetően egy visszahúzódó srác vagyok.

Egy másik kérdés pedig az,hogy néha van olyan is amikor más lányok elött szól hozzám,vagy nemtudom hogy mintha zavarbajönnék,és kicsit lehet bunkóan válaszolok,vagy nemtudom.Igazából amig nincs meg egy adott beszélgetési idő addig én ilyen vagyok.Szerintetek lehetséges,hogy csak szórakozik,vagy csak próbált jófej lenni velem amikor különjött velem,mert úgy gondolta hogy igazam van?


2019. márc. 14. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a lány elég sok jelét adta annak, hogy szívesen venné közeledésedet, de te tétlenkedtél, nem léptél feléje. Megunta a jeladást és ignorál, mert neki is megvan

a maga női büszkesége és nem fut olyan szekér után, amelyik nem akarja őt felvenni a további útra.

Azt tanácsolom, hogy amennyiben tetszik Neked, keresd feléje a kapcsolatot. Ha az elején flegma is lesz (visszaadja a tétlenségedet), légy kitartó. Aztán majd valahogy kialakul, de ne légy visszahúzódó.

F.

2019. márc. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nem érzem azt,hogy nem adtam neki kisebb jeleket,hogy tetszik nekem,hiszen a mai nap is próbáltam vele beszélgetni,de ő minnél hamarabb beakarta fejezni és mintha minnél hamarabb elakart volna menni.Közben én is rámosolygok,amik ránézek.Az a gond,hogy teljesen nyiltan nem merek rákérdezni,vagy elmondani az érzéseim,mert nemtudom hogy van-e jelenleg barátja,meg eleve is beszari vagyok.Az viszont eléggé bosszant,hogy ezt a lányt is elfogom cseszni,mivel végzős vagyok,és még 2hetet leszek suliba,azon kivül nembiztos,hogy fogok vele találkozni.Mondjuk ha megjönne a bátorságom fb-on tudok rátudok irni.Már 2 hasonló helyzet volt,hogy nagyon tetszett egy lány,de addig tétlenkedtem amig elment a lehetőség.Egyébként nekem nem a külseje fogott meg a lánynak,hanem a személyisége,igaz még nem beszéltem vele hosszabb időt,de amikor a barátnőivel beszél akkor szoktam hallani,és igy kicsit jobban megismertem.
2019. márc. 14. 19:27
 3/6 A kérdező kommentje:
Még attól is félek,hogy nem tudnék neki mit nyújtani.Nem származom gazdag családból,viszont ilyen alap helyekre simán eltudnám vinni,lassan meglesz a jogositványom,és autóm is van.Csak sajnos eddi azt tudom,hogy bulizni nagyon szeret,viszont én meg inkább egy mozi,vagy simán kiülni valahova és beszélgetni szeretnék vele.
2019. márc. 14. 19:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nem egy húron pendültök. Van ilyen. Felejtsd el és keress olyat, aki hasonló hozzád. Sajnálom, de szerintem ez lenne a megoldás.

F.

2019. márc. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ettől tartottam,hogy nem azonos az érdeklődési körünk,így nemtudom hova hivjam el,meg hogy hogyan kezdjem el.Viszont állitólag az ellentétek vonzzák egymást.Olyan szar érzés amikor az ember lemond valamiről utánna az a kérdés van benne sokáig hogymi lett volna ha? Azért szerintem én próbálok felé jeleket adni és ha látok rá valami reményt megpróbálom elhivni moziba,vagy kocsikázni.Na persze ha lesz merszem hozzá.Köszönöm a válaszod. :)
2019. márc. 15. 15:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ellentétek vonzása a párkapcsolatban abszolút nem áll fenn! Ezt jól jegyezd meg egy életre!

Legyen hozzá merszed, hogy beszélj a lánnyal és ne légy anyámasszony katonája.

Sok sikert!

2019. márc. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!