Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Random emberke kérdése:

Társkeresési probléma?

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam. Nagyon intelligens, lehet nem illik ilyet írni, de szerintem nagyon szexi is. Nem beszélünk gyakran, mondhatjuk jóban vagyunk, ettől függetlenül tetszik. Az én nsgy hátrányom az, hogy nem nagyon ugrik be bármilyen téma, miről is beszélgessek vele. Megfigyeltem már az ő érdeklődési körét, 1-2 dolgot találtam csak, de hát ugye sokan mondják, hogy ne a másik igényeinek felelj meg, beszélj amiről te szeretnél. Ez lehet talán nem éppen a legértelmesebb segítségkérés, de hogyan tudnék egy kicsit kreatívabb, és ami talán lényegesebb, bátrabb lenni<--ebben kéne nekem segítség.
2019. máj. 28. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Menj oda hozzá a kezedben egy kiscicával.
2019. máj. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne is neki próbálj meg megfelelni, hanem inkább keresd a közös hangot vele. Beszéljetek olyanról, ami mind a kettőtöket érdekel. Úgysem fogtok tudni érdemben hozzászólni ahhoz a témához, amihez nem értetek / nem érdekel titeket. Én pl szeretek bringázni, de szerinted hány olyan lány van, akivel eltudok beszélgetni arról, hogy az FSR csillapítási rendszer hatékonyabban dolgozik, mint a Maestro?! xD


A bátorság tőled függ. Mi mondhatjuk, hogy "most legyél bátor!" , ha egyszer nem megy. Magadon kell erőt venned, és oda menni a lányhoz. Erre nincsenek taktikák, oda kell menni, és kész.

2019. máj. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!