Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gyenge vagyok, ha egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyenge vagyok, ha egy lány teljesen lerombolta az önbizalmamat, önértékelésemet?

Figyelt kérdés
Mindig nevetett rajtam hogy mekkora lúzer,szerencsétlen vagyok. Hogy mekkora egy sz#r ember vagyok. Sokszor csak játszadozott velem.Észrevettem hogy már nem merek ismerkedni,holott ez rám nem volt igaz. Magabiztosabb voltam. Nem féltem a lányok reakcióitól. Úgymondd lerombolta az egómat. Mit tehetnék?
2019. máj. 30. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha az egód rombolta le, azzal nincs baj,

De az önbizalom már más tészta,

Hidd el, az sokkal rosszabb ha a szíved töri össze 😔😔😔


Ezzel a lánnyal meg ne foglalkozz :)

2019. máj. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazabol az a legokosabb dolog, ha ignoralod. Kevesbe intelligens de hatasosabb modszer, ha egyszer elkuldod a k*va anyjaba de ezt inkabb mellozd, ennel tobb vagy. Onbizalmamat mondjuk nekem is sikerult egy lanynak lerombolni, bar O csak annyit tett ellenem, hogy beleszerettem.🙃🙃
2019. máj. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ezen túl kell esni mindenkinek szerintem, így szerez az ember tapasztalatot, és most innen biztos úgy tűnik, hogy sose erősödsz meg de ha kitartó vagy akkor erősebb és magabiztosabb lehetsz mint régen. 2-3 hónappal ezelőtt én is ilyen bizonytalan voltam és kerestem a régi önmagamat, sok lánynál próbálkoztam normális módon, néhány kikosarazott de mentem tovább és most újra lett egy szép rendes barátnőm.
2019. jún. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!