Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kinek mennyire jönnek be a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyire jönnek be a tetoválások? Kizáró ok vagy előny? Van esetleg? Nekem van pár, és nagyon bejön ha a lánynak is van.19/f

Figyelt kérdés

2019. júl. 7. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Nekem tetszenek , nekem még nincs de a jövőben szeretnék

Kivétel ha az arcon van az annyira nem tetszik

16l

2019. júl. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Az arcon nekem sem tetszik, viszont nyaktól lefelé oké.

Van akinek nagyon jól áll, van akinek nem annyira. Szóval nem kizáró ok, de nem is biztos, hogy tetszene csak azért valaki.

18/l

2019. júl. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát lényegtelen, kivéve ha tetszik az a tetoválás mert akkor nyilván előny, de ha valami igénytelen valami akkor eléggé hátrány.
2019. júl. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem zavar a lanyon a tetko, egy ket izleses oke de ha tele van varrva akkor nekem azert van egy kis negativ velemenyem.
2019. júl. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha igenytelen, 'a haver majd olcsoba megcsinalja" jellegu, akkor taszit, mivel en egy erett ferfit szeretnek magam melle, akinek van szeperzeke is egy pici.

Ha szep tetko, akkor lehet nagyon imponalo is, inkabb a nagyobb tetovalasok tetszenek ilyen szempontbol.

En is szeretnek egy szamomra nagyon motivalo, sokat jelento tetovalast a kesobbiekben.

2019. júl. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejönnek a tetoválások egy pasin meg én is szeretnék.

16L

2019. júl. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kezeken tetszenek a legjobban.
2019. júl. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!