Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Valamikor láttam egy sorozatot...

Valamikor láttam egy sorozatot, ami az ókori felfedezésekről szólt. Volt benne egy önmagától lépkedő istenszobor, de már nem tudom, hogy melyik istenről volt az mintázva. Kaphatok segítséget?

Figyelt kérdés
Valami hidraulika elvén működött, és úgy, hogy az istenszobor közelebb lépett a híveihez (nem tudom mi idézte ezt elő). Már régóta keresem a részt a youtube-n, de sehol sem találom, ahogy a vallást sem, aminek az istene volt ez az istenszobor.
2022. júl. 25. 00:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ókori találmányok, volt egy ilyen többrészes sorozat a Discovery-n szerintem abban lehetett. Meg sok más volt benne, többek között Alexandriai Heron találmányai (az általad említett nem az övé?)
2022. júl. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én is rá gondoltam, és néztem is róla videókat, de ezt éppen nem sorolja fel :(
2022. júl. 27. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!