Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hogy kell tömítőzsinórt...

Hogy kell tömítőzsinórt választani?

Figyelt kérdés

1. Ha U-alakú meder van neki, hol szélesebb mint magasabb, hol magasabb, mint szélesebb, akkor hol milyen vastag zsinór kell?

2. Lágy, vagy kemény? Mi a különbség, melyik mire jobb?



2022. szept. 15. 11:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Víz gáz fűtés boltban tudnak segíteni.

Sőt maga a termék is tesz egy ajánlást arról, higy mihez jó, és hogy hogyan kell használni. Mármint rá van írva a dobozára.

2022. szept. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akkor mondd már meg!
2022. szept. 15. 13:01
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

2#

Nem dolgozok ilyen helyen, és nem is hordok minden nap a zsebemben tömítőzsinórt.


De gongoltam nem csak elmélkedsz a tömítözsinórokról, hanem esetleg el is akarsz menni egy boltba.

2022. szept. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem érdekel mit gondolsz, az érdekel amit kérdeztem, olyantól, aki tudja, nem gondolja. Majd ha tudom, hogy milyen kell tudok olyat keresni. Addig meg azt sóznak rám amit akarnak.
2022. szept. 15. 13:39
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha az eladóban nem bízol, és feltételezed, hogy olyat sóz rád, ami nem jó, akkor miért bíznál arctalan, névtelen emberekben az internetről, hogy jó tanácsot adnak?
2022. szept. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Ez a baj az internettel. Totál meghülyíti az embert.
2022. szept. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

A kérdező egy okádék provokátor!


Feltesz egy abszurd kérdést a nemtudommilyen készülék, nemtudommilyen medrébe, nemtudommilyen anyaggal, nemtudommilyen hőmérsékleten és nyomáson tömítésének témájában - és még pofátlankodik, hogy az a hülye, aki megmondja neki, hogy érdeklődjön a kérdéses (számunkra ismeretlen, eltitkolt) technológiához pótalkatrészt áruló szakkereskedésben!

2022. szept. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Remélem egyszer valaki majd hasznos választ is fog írni. Magyarul leírtam a problémát, a kérdéses dolgokat. Direkt nem mondtam méretet, mert az a kérdés, hogy mikor milyet kell választani. Ha ezt tudom, akkor miután megmérem, tudom, hogy milyen kell. De addig, ha megadnék méreteket, nem tudnám, hogy mi alapján mondaná valaki, hogy milyen való bele. Pont azt akarom elkerülni, random tényként rámondja valaki, hogy szerinte milyen való bele. Az nem segítség. Gondolni magamtól is tudom, hogy szerintem mi lesz jó, de az nem tudás. És gondolom nincs rá garancia, hogy ha megveszem, felragasztom, és nem lesz jó, akkor kifizeti az árát a boltos. De ha kifizetné se akarnám azért szétszedni meg összerakni, hogy hátha jó lesz. De tényleg, hogy én vagyok leszólva, hogy mit képzelek magamról, hogy megkérdezek valamit, hogy tudni akarok valamit, nem hinni... Aki tudja, meg tudja mondani, hogy a keskenyebb, de magasabb, a szélesebb de alacsonyabb nútoknál melyik méretet kell nézni, vagy az illesztéssel bezárt sík a szempont, vagy mi, és nem okoskodik, hogy ehhez meg kell adni a kályha márkát, meg típust. Amit egyébként megtettem egy másik kérdésben, arra nulla válasz volt, ez után kérdeztem így, ami univerzálisan választ ad mindenre... Aki ért hozzá, rendesen leírhatja úgy a választ, hogy mindenki méretezni tudja a saját akármijéhez, és el tudja dönteni, hogy lágy vagy kemény kell.
2022. szept. 16. 11:26
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"De tényleg, hogy én vagyok leszólva, hogy mit képzelek magamról, hogy megkérdezek valamit,"


Nem. Azért vagy leszólva mert arrogáns vagy és bunkó.

Úgy látszik, anyád nem tanított meg viselkedni, sajnos.

2022. szept. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Te vagy az, és de, azért vagyok leszólva, mert az érdekel amit kérdeztem, és nem arra válaszoltatok, de elvárjátok, hogy fogadjam el válaszként. Anyád téged kellett volna megtanítson, hogy ha nem tudsz valamit, ne várd már el a másiktól, hogy ő se akarja tudni!
2022. szept. 16. 12:51
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!