Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » A mágneses műszempilla milyen...

A mágneses műszempilla milyen mágnes?

Figyelt kérdés

Itt olvasgatok a gyk-n a tudományok kategóriában, erre szemem elé ugrik a következő reklám egy csinos hölgyel, aki mágneses műszempillát reklámoz.

Hogy működik ez, olyan, mint a hűtőmágnes? Vagy két mágnes közé kell a szempillákat dugni, majd összetapasztani a mágneseket?


2023. júl. 25. 10:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A reklámból nekem az jön le, hogy ferromágneses anyaggal töltött festéket kensz fel a szemhéjad peremére, és erős permanens mágnessel ellátott szempillaprotézist raksz fel rá.


P.S.

A hölgy tényleg csinos és fiatal, de a száját kinyitva nekem "túl egyszerűnek" tűnik!

:-)

2023. júl. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hálás vagyok a szüleimnek, hogy nem lánynak születtem! Egy férfinak szerencsére nem kell ilyen hülyeségekre időt pazarolnia!
2023. júl. 26. 08:00
 3/11 anonim ***** válasza:

Egy nőnek miért kéne ilyesmire időt pazarolnia, ha van egy függőleges testnyílásuk?

Ja persze - már tudom - a toronyszoba bútorozottsága sokaknál sajnos az átadás után eléggé silány!

:)

2023. júl. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*ha van egy függőleges testnyílása
2023. júl. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Bár, egy kicsit vulgáris a meglátásod, mégis lényegre tapintó!

Ismerek egy-két igen gazdag és befolyásos hölgyet, de ők nem aggatnak magukra ilyeneket, mert tudják, hogy egyrészt, a kevesebb néha sokkal több, másrészt, egy szép nő nem mindig intelligens, de egy intelligens nő mindig szép!

2023. júl. 26. 16:50
 6/11 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek. Szerintem sikerült mélyen kitárgyalni ezt az "Alkalmazott tudományok"-os problémát!

:-D

2023. júl. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csinos hölgyként elárulom hogy senki nem használja mert a gyakorlatban használhatatlan :D
2023. júl. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Micsoda kellemes meglepetés, hogy hölgyek is kommentelnek itt!

"Csinos hölgyként elárulom hogy senki nem használja mert a gyakorlatban használhatatlan :D"

Meg aztán inkább nevetségessé teszi a viselőjét, mint csinossá. Főleg, ha egyik-másik elmozdul.

2023. júl. 27. 07:47
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy nőnek miért kéne ilyesmire időt pazarolnia, ha van egy függőleges testnyílásuk?
dec. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ismerek egy-két igen gazdag és befolyásos hölgyet, de ők nem aggatnak magukra ilyeneket, mert tudják, hogy egyrészt, a kevesebb néha sokkal több, másrészt, egy szép nő nem mindig intelligens, de egy intelligens nő mindig szép!
dec. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!