Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Igaz lehet, amit a leírás...

Igaz lehet, amit a leírás tartalmaz, miszerint nincs szükség ellenállás beszerelésére?

Figyelt kérdés

[link]


Ebben elvileg benne van olyan rendszer, amitől nem fog gyorsan villogni. Szkeptikus vagyok.



2023. nov. 3. 22:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy a pirosat linkeltem, a sárgát akartam, az irányjelzőnek valót. De mindegy, mert annál is ugyanez a leírás van.
2023. nov. 3. 22:08
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom, hogy manapság problémát kéne jelentsen, hogy egy villogót csináljanak, szóval akár igaz is lehet. Meg mit veszítesz azzal, ha kipróbálod? Mármint ha tényleg működik, akkor megspóroltál egy ellenállás-szerelést, ha meg nem jól működik, akkor ugyanott vagy, ahol lettél volna.


Szerintem inkább az lehet, hogy nekem még mondták, hogy onnan tudom, hogy elromlott az egyik irányjelzőlámpám, hogy gyorsabban villog a maradék. Lehet, hogy ezt nem fogja majd tudni, amikor elromlik a párja, mert az elektronikája ugyanolyan gyorsan villogtatja.

2023. nov. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy a fogyasztása 21 watt. Így hátha nem jelzi kiégett izzóként, mert a hagyományos izzó is 21 wattot fogyaszt. Bár az is lehet, hogy el van írva, és inkább a teljesítménye a 21 watt, tekintve, hogy P21W a megnevezése. Sokallom a 21 wattos fogyasztást. Mindenesetre megpróbálom, az a biztos.
nov. 6. 12:16
 4/7 A kérdező kommentje:

Jól van írva mégis: [link]

Arányilag jól jön ki.

nov. 6. 12:21
 5/7 A kérdező kommentje:
Na beszereltem irányjelzőnek, tökéletes, nincsen hibajelzés, és nem villog gyorsan, ellenben szép fényt ad. Aki ledben gondolkodik, és nem akar mindenféle melegedő ellenállást berakni az autóba, annak ajánlom. Ebben gyárilag benne van az ellenállás és a ventilátor, ami hűti.
nov. 8. 14:15
 6/7 anonim ***** válasza:
"szép fényt ad ki" -> Ez az ami éjszaka kivakítja a szemem ha jövök mögötted?
nov. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet, nem tudom.
nov. 9. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!