Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ha a földön èlő ősszes embert...

Fabu kérdése:

Ha a földön èlő ősszes embert szorosan egymás mellè állítanánk kb mekkora területet foglalnának el?

Figyelt kérdés
dec. 28. 06:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
10 Még te beszélsz hívőkről, meg szánalmasról. Itt a szánalmas te vagy. Előbb próbálj legalább leérettségizni, sokat fog segíteni a hiteden.
jan. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
0%
Kedves 6os, első vagyok. Igen chathpt irta, senki sem mondta hogy nem lol. Olyan kérdéseket kerestem amire nem érkezett válasz. De igazad van, szomorítsa meg a bánat azt az embert aki segíteni szeretne 😂
jan. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Most meg azt olvastam konteós oldalon hogy költözzünk Brazíliába ha mindenkinek adnak 1000 m2-t majd jól elférünk. Tök jó, akkor ki akarják irtani az erdőket? Mit fognak inni ezek a jóemberek, milyen ruhájuk lesz, saját telken semmi mást nem csinálnak csak kaját termelnek és ha jön egy vihar vagy szárazság kihal az egész kóceráj. Mondjuk hová megy a budijukból a cucc, és a többi. Remélem továbbfejlesztik az elméletet és kezdenek felfedezni néhány dolgot, de az jó hogy már legalább az 1000 m2 telekig eljutottak, attól hogy akkor álljunk egymás mellé a Balatonban.
jan. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!