Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hogyan lehetne számítással...

Hogyan lehetne számítással megbecsülni a szén által leadott maximális teljesítményt?

Figyelt kérdés
Pl. 2kg, 4000 kalóriás 20-40mm szén esetén. Ugye a teljesítmény az egy időben változó görbe, amely először emelkedik, az égés során a maximumon van, majd később már csak izzik, csökkent teljesítményen.

dec. 30. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Ez mondjuk attól is függ, hogy mennyi oxigént kap, az milyen sebességgel áramlik keresztül a rendszeren, mennyire egyenletesen éri a brikett felületét, meg hasonlók, nem hiszem, hogy érdemesebb számolni, mint lemérni.
dec. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez teljesen az elégetés körülményeitől függ. Két kiló szenet el se lehet normálisan tüzelni megfelelő segédeszköz nélkül, mert ha túl sok levegőt kap, akkor azért alszik ki, ha meg keveset, akkor azért.
dec. 31. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez egy meglévő fix tüzelőberendezés? Vagy szabadon fantáziálhatok? És én tervezhetem a kütyüt szabadon, amiben elégetem?
jan. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!