Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hogy is van ez? Értelmes...

Macska101 kérdése:

Hogy is van ez? Értelmes világhirű professzor szerint: az Univerzum hihetetlen egyszerű, de nem értjük

Figyelt kérdés

febr. 28. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Mit?
febr. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Melyik professzor nem ertelmes?
febr. 29. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
#4 (03:57) - rengeteg idióta szerez professzori rangot egy olyan degenerált társadalomban, mint a miénk. Például elég csak bemenni valamelyik hírneves egyetem teológia tanszékére - na ott lesz az ilyenek neve az ajtókra kiírva!
febr. 29. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mojjo ***** válasza:
94%
Rossz rovat. Oké, hogy a kulcsszavak közé odaírod, hogy humor, de van erre direkt külön humor rovat is.
febr. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%

Azért mert spirituális szinten kell megérteni.


A foton, elektron kvantumrészecske is csak rezgés, információ amíg nem figyeljük meg. Utána részecske, anyagi lesz. Egyszerű, de nem értjük, mert nem akarja a hivatalos tudomány megérteni, mert nem materiális

febr. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az univerzum törvényei nyilvánvalóan egyszerűek. Azonban nagyon keveset látunk az univerzumból. Ennek alapján próbáljuk a törvényszerűségeket levezetni. A többiben egyetértek az előttem szólókkal.

Amit hozzá tennék:

Neves Professzor: Mi a neve, melyik egyetem, milyen szak?

Csak, hogy maradjunk a példánál: Ha teológus, akkor nem sokat jelent, amit mondott. Ha villamos szak, akkor meghallgatom, mit mond a villamos gépekről, de Mózessel kapcsolatban inkább a teológus véleményére adok.

Más a hozzáállásom, ha a Cambridge egyetem csillagásza, mintha a mucsaröcsögei egyetem filozófusa.

márc. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Aha!

lehet fiatal vagy, mert a filozofus minimum magas szintu :

biologus, fizikus, matekos, Univerzumos stb.

márc. 5. 23:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a 7-es hozzászólásodat írd újra.

Lehet, hogy a filozófus "magas szintű" (nem vagyok benne biztos, hogy mit értesz ez alatt), de nem a törvényszerűségek kimérésével foglalkozik.

Ebben a témában a fizikus és csillagász talán néhány határterület a mérvadó.

Az orvosi végzettség huába magasabb rendű, mégsem orvost kérdezel meg, ha egy finom receptet keresel, hanem egy szakácsot, vagy a nagymamádat. Nem csak a végzettség "szintje" az érdekes, hanem az iránya is. Ha rosszul értettem a válaszodat, akkor bocs. Nagyon fiatal vagyok.

márc. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!