Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » A rubik kocka miiért logikai...

A rubik kocka miiért logikai játék, ha kiszabott logaritmusokat alkalmazol?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha a szabályokat alkalmazod, akkor is közbejátszik a logika? (én a második sorig tudtam szabályok nélkül kirakni, aztán felatam)
2010. nov. 28. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert nem mindegy az sem, hogy a szabályok szerint hogyan rakod. Látni kell melyik lépést mi követi.
2010. nov. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Egy kis off. Amirke te gondolsz azok nem "kiszabott logaritmusok", hanem kib@szott algoritmusok.
2010. nov. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert bár az algoritmusok szerint minden hülye ki tudja rakni, az azonban tényleg kihívás, hogy megtaláld azt az utat, ami nem az algoritmusok alapján történik, és gyorsabb, mint azok.
2010. nov. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem az benne a logikai játék, hogy kövesd az algoritmusokat, hanem hogy magadtól rájöjj, vagy hogy újakat találj ki.
2010. dec. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!