Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hány méter hosszú vonalat...

Hány méter hosszú vonalat lehet húzni egy normális méretű ceruzával?

Figyelt kérdés
Kommentben elárulom 5válaszoló után.
2008. febr. 6. 13:37
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Leírom ide is,hogy mit írtam az utolsó válaszolónak privibe:

"késtem?1 válaszolóval.de aztán rögtön írtam.és te csak most írsz?elég érdekes.1 méteren vagy kiakadva?szerintem ez belefér a ceruza hibájába.Nem fitoktatom tudásom,én csak feltettem egy kérdést,amire gondoltam kiváncsiak az emberek és ha fitoktatnám,tán bajod van vele,én legalább művelődöm és olvasok,nem úgy mint sok más ember a világon.Elég hihetetlen,hogy kipróbáltad,de mindegy.És nem tom ki fitoktatja a tudását,hogy ilyen fellengzős választ adtál."

2008. febr. 20. 10:23
 12/27 anonim ***** válasza:
72%

jesszus, te tényleg elhitted, hogy kiprobáltam???....

.....anyám!

2008. febr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
76%
szánalmas vagy szívem. ha nem érdekelt, és mindenen csak ki vagy akadva, minek jöttél ide? ( mármint az utolsó.)
2008. febr. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Oda írtam írtam,hogy elég hihetetlen,hogy kipróbáltad.Akkor szerinted elhittem.Elég jól tudsz értelmezni.
2008. febr. 25. 11:03
 15/27 anonim ***** válasza:
61%

szerintem te vagy szánalmas, hogy ilyen kérdéseket teszel fel, amikor az oldal célja gondolom mások problémáinak megoldása!

Ez aztán egy oriási probléma...ja, gondolom amugy az lesz, hogy az utolso kommented elotti hozzászolás nem is a tiéd...hát persze!és nem muszaj privikkel is bombázni meg ide is leirni ugyanazt, vagy papagáj vagy SZIVEM???

Vagy azt hiszed idegesít, ha ideírod??? Hát elárulom neked, hogy marhára!:))))

2008. febr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
saját kérdéshez hozzászólást nem lehet írni,csak úgy közlöm veled,csak kommentet lehet.és az egyéb kérdések témakör szerintem ezért is lett kitalálva részben.De nem idegesíteni akartalak.És te vagy szánalmas azzal.hogy odaírod,hogy kipróbáltam és 1 méterrel nagyobbat írsz.Mit kell vetíteni.Na én ezzel lezártam,nem fecsérlem az időm egy hülye emberre aki egyszer azt írja kipróbáltam ennyi lett,azt leszólod a másikat.Csak te akadtál ki rajta.Érdekes nem?hahahahaha jött röhögök rajtad.
2008. febr. 26. 12:21
 17/27 anonim ***** válasza:
76%

lehet írni más loginnal drága! de semmi baj!

és további ilyen tartalmas életet kívánok neked,ilyen fontos és izgalmas probatételekkel, mint egy ceruza!

sziaaaaa!

2008. febr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

azt hiszem becsületes vagyok annyira,hogy ilyet nem teszek és nem írok más loginnal,de ha nem hiszed sajnálom.Jjj de el vagy szálva magadtól.

Ez csak egy szaros kérdés.

2008. febr. 26. 20:35
 19/27 anonim ***** válasza:
73%
Azt a hozzászólást nem ő írta, hanem én, de te egy h.p. vagy, és jobb ha gyorsan elkúzod innen a p..cs..at. Mit érzel ilyenkor amikor másokat "csesztethetsz"? Téged ez boldoggá tesz? Hát, sajnállak. Orvosi eset vagy, fordulj pszihiáterhez.
2008. febr. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
100%

hu de szánalmasak vgytok.hogy lehet igy beszélni mint az elottem lévo irt? hát ne haragudj nagyon jol nevelt lehetsz!amugy meg mért en irhatna bárki? mi jogod van azt irni, hogy huzzon a ...?

ez a ceruzás dolog meg tényleg nagyon izgi annyit a kérdésrol!

2008. febr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!