Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Prime95, prímkereső szoftver...

Prime95, prímkereső szoftver hogyan működik?

Figyelt kérdés
Tegnap letöltöttem, ezt a Mersenne-prím kereső szoftvert, és futtatom, de angolul van és nem nagyon értem, hogy miket ír ki. Vagy éppen hol tart, milyen fázisban. Tud ebben segíteni valaki?
2011. szept. 19. 07:55
 1/7 Smartguy86 ***** válasza:
0%

[link]


Szerintem nem nehéz használni a Google-t, de neked lehet, hogy orvosi papírod van rá, hogy nem szabad...

2011. szept. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha elolvasnád a kérdést még egyszer, nem a Mersenne-prímekkel van problémám, hanem a programmal. De neked meg parasztságból van papírod ha jól látom...Mellesleg tudtommal ezért van ez az oldal, hogy kérdezzenek.
2011. szept. 19. 08:54
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Vagy pedig itt a WolframAlpha, ami tudja az összes eddig ismert Mersenne prímet.

2011. szept. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Smartguy86 ***** válasza:
16%
K. Kérdező! Szerinted hogy működik az a program? Számol és számol és számol... Annyira nem lehetsz hülye, hogy megnézed, hogy szokás Mersenne prímeket számolni, aztán összekombinálod a kis agyadban, hogy a program vajon mit csinálhat. De te biztos azt hiszed, hogy a számítógépben kis manók dolgoznak, és az adja ki az eredményt...
2011. szept. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tisztelt Válaszadó! Köszönöm hasznos és értelmes hozzászólásod a témához. Természetesen jár érte a negatív. De a legjobb az lenne, ha nem tetszik valami, hogy mondjuk ne szólsz bele... egyszerű? Az...neked is hogy ha unatkozol mást baszogass. Nem mindenki olyan okos mint te, hogy mindenhez értsen.
2011. szept. 19. 09:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ez segít-e:

[link]

2011. szept. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igeeen, köszönöm, valami ilyesmire voltam kíváncsi, hogy mi-micsoda a programban :) Már röpül is a pont ;)
2011. szept. 19. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!