Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Az alkalmazott matematikusok...

Az alkalmazott matematikusok jól el tudnak helyezkedni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jo matekosok, akkor ezt is megoldjak... :-D
2011. szept. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én azt láttam, hogy igen - mondjuk főleg pénzügyi matematikusokról tudok, azok meg nagyon durván jól, de azok az alkalmazott matematikusok is, akiket ismerek, és nem ebbe az irányba mentek, azok is tudtommal elég jól.
2011. szept. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Ha jól beszélnek angolul, kiváló a kommunikációképességük, és tudnak néhány nyelven programozni, akkor igen. Különben magadnak csináltad a diplomát.
2011. szept. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Alkalmazott matekon ha jól tudom tanterv része, hogy tanulsz különböző programnyelveket + nyelvvizsga követelmény a diplomához, szóval ha valaki elvégzi akkor nem lesznek filléres gondjai.
2011. szept. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%
Ha alkalmazottak, akkor már hova helyezkedjenek?
2011. szept. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!