Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Egyre rosszabb leszek matemati...

Egyre rosszabb leszek matematikából, pedig sokat gyakorlok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Főleg az egyenletekkel vannak gondjaim, meg úgy általában az algebrával. Szörnyű a logikai érzékem, nem értem az egyszerű összefüggéseket, akárhányszor is rágom magam át rajtuk. Olyan is gyakran megesik, hogy órán a táblánál jól megcsinálom őket, de dolgozatban meg alig tudok egy hármast összehozni, pedig nem szoktam pánikolni, sőt úgy állok hozzá, hogy "hurrá, ezt most tudom, a dogám is jól fog sikerülni!". Erre a szüleim mindig azzal rágnak, hogy még több gyakorlás, pedig ők is látják, mennyit szenvedek a matekkal. Csak nem várhatják tőlem, hogy könyvvel a fejem alatt aludjak el!
2011. dec. 21. 21:52
 1/4 anonim válasza:

Keress egy matektanárt! Akármennyit is gyakorolsz, azzal a hatékonysággal nem ér fel a gyakorlás, mint hogy elmagyarázza valaki csak neked! Vannak pénzügyi vonzatai, de mindenképp megéri!

Minden Jót! BG

2011. dec. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem voltam szuper matekból.Középiskolában végig matektanárhoz jártam. Egyetemen gazdasági szakon végeztem ahol ugyanúgy kellett a matek tanár de végül sikerült elvégeznem bukás nélkül, megszenvedtem érte.
2011. dec. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az alapokkal van gondod.

Ahogy előttem is tanácsolták, egy magántanárt kellene keresni, aki a legelejétől kezdve átvenné veled az alapokat.

Egészen az elejétől, tehát a számfogalommal kezdve...

...mindent át kellene ismételni és MEGTANULNI!

2011. dec. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát ha lány vagy szerezz egy fiút a sulidból aki azt hiszi tetszeni fog neked ha elmagyarázza a matekot.(sok ilyen van mert aki a matekot érti az általában pont ebben a témában hülye)
2011. dec. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!