Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mely webcímen találhatók...

Mely webcímen találhatók épületgépészeti tervjelképek?

Figyelt kérdés

Többféleképpen is beírtam google-ba: szerelvények jelölése, tervjelképek, sematikus ábrák... de semmi. Ha tudtok valamilyen oldalt, vagy PDF formában megtalálható a neten az összes épületgépészetben használt tervjelkép, írjátok már meg, nagyon megköszönném!

Üdv, csupor


2012. ápr. 28. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia csupor!


Jelenleg épületinstallációs villanyszerelést, ipari villanyszerelést és üzemzavarelhárítást tanulok.

Amennyiben nem olyan sürgős, beszkennelem a rajzjeleket, komplett rajzokat az épületinstallációs részből. Gondolom 3 fázisú villanymotor csillag-delta indításáról nem kell rajz...

írd meg, hogy milyen rajzjelek kellenek pl: kismegszakító, áramvédő kapcsoló, dugaljak, világítástechnikai berendezések, kapcsolók, amik egy épületben biztos vannak, ezen felül írd meg mi kell még

2012. ápr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

A villamossággal kapcsolatos jelek maximum ismeret szintjén szükségesek; pont nem ez az a terület ami kellene, de ha gondolod, szívesen veszem azokat is :)

Víz, gáz, csatornázás, fűtés, légtechnika, klíma. Elvileg ennyi :) Én ilyen területen folytatom a tanulmányaimat, de eddig még nem találkoztam komplett gyűjteménnyel. Gázellátásból találtam 40 tervjelet, az elvileg kipipálva.

Ha a fent említett szakmák tervjelei megtalálhatók a tananyagodban, akkor azt megköszönném!

Üdv, csupor

2012. ápr. 29. 16:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!