Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » G-kódos CNC programozásban...

G-kódos CNC programozásban segítség?

Figyelt kérdés
A házi feladatom a képen látható esztergált tengelyhez g-kódos CNC-program írása. Sajnos nem igazán érdekel a gépészet ezen területe és nem is nagyon foglalkoztam a témával. Van itt esetleg valaki, akinek ez a hobbija, munkája vagy szívesen ír ilyen programokat? Hatalmas segítség lenne számomra ha valaki leírná nekem:)

2013. okt. 15. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
de hol van a kép?
2013. okt. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]

itt van az is! lemaradt... :D

2013. okt. 15. 20:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajna nagyon nem tudok segíteni, mert marós vagyok, ha marási feladatod lesz szivesen segítek.de erre a képre írtam már egy választ.sok sikert.
2013. okt. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Ha már adott a lehetőséged a CNC-hez és mivel nem gagyi a feladat, szánd rá magad... a TE házi feladatod, ráadásul hátrányodra se válik, ha egy kis erőfeszítést beleraknád elegánsan le tudnád programozni ellenorsóval is akár :)

Ráadásul ha már ilyet kérsz, biggyeszd oda, milyen vezérlőre kell...

2013. okt. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Asszem' ezzel a feladattal már én is találkoztam, de nem vennék rá mérget.

Burunyi adott mindig ilyesmiket. Amint elérhető lesz a weboldal (toldicnc.uw.hu) linkelni fogom. Bár addigranyilván késő lesz.

2013. nov. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Milyen vezérlésre kell? Elképzelhető hogy tudok segiteni.
2014. jan. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de már nem aktuális, azóta sikeresen lediplomáztam! :)
2014. jan. 31. 12:40
 8/8 anonim ***** válasza:
még egy sikeres diplomás juhéjj
2014. febr. 8. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!