Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Melyik a jobb szakma?

Melyik a jobb szakma?

Figyelt kérdés
melyik jobb szakma elektrotechnikai technikus vagy szakács? igazából mindkettő érdekel de melyik szakma keresettebb?
2014. márc. 12. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Állítsuk szakmai versenybe őket.

A technikusoknak általában üzemzavart kell elhárítani, vagy valamilyen rendszert javítani.

Tudásban, tehetségben óriási különbségek vannak, tehát a gyorsabb feladatmegoldó állása garantáltabb.

De az esélye mindenkinek adott, csak meg kell tanulni a technológiát.


Ellenben a szakácsnak egyedi ízlése szerint, akár művészetig fejlesztheti a főzőtudományt.

Mindig vihet valami mást, egyedit a főztjébe.

Neki könnyebb kitűnni, mint az elektrosnak.


Az elektrotechnikát olyan magas szinten megtanulni, hogy profi szakember legyen, szerintem sokkal nehezebb.


Van egy rendelet, amely meghatározza milyen munkakörbe, mely elektro szakmák fogadhatók el..... óriási a kompatibilitás, szinte csak a gyenge és az erősáram között szigorúak, rugalmasan bármely elfogadott a

tényleges tudást nézik.


Röviden, elektro szak rengeteg van és átjárható, tehát sokkal több kollégával kell megküzdeni egy állásért.

2014. márc. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A vendéglátást semmiképpen nem ajánlom, én is ott voltam és nagyon megbántam. A saját érdekedben ne oda menj.
2014. márc. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!