Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Milyen típusú/márkájú öntapadó...

Milyen típusú/márkájú öntapadó szalag ragad a szilikonra/szilikonszivacsra, és marad is meg rajta?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos 3 hónapja megkaptam egy olyan projektet, amivel azóta sem haladtam nagyon előre. Cégünk nemrég kezdett el szilikonszivacsot gyártani, és megjelent az igény, hogy kétoldalas öntapadót vigyünk fel rá. Igen ám, de ami EPDM-re jól ragadt, az szilikon felületen úgy viselkedik, mintha nem is lenne rajta ragasztó. Rengeteg féle mintatekercset/primert kértem vagy éppen rendeltem cégektől, de egyik sem tapad jól, mikor leszedném a kétoldalas másik oldalát, akkor jön vele az egész betlehem. Eddig a legjobb egy primer nélküli hálós, elég nyálkás öntapadó volt a legjobb (Márka: STOKVIS), de még mindig nem elég jó ahhoz hogy a műszaki részlegünk elfogadja. Persze a por- és zsírtalanítás előtte megtörtént, ezzel nincs baj.

Sajnos valahogy ezek a ragasztós cégek nem is segítőkészek, így azon kívül hogy adtak mintatekercset, semmit nem mondanak, hiába kérdezgetem őket... Ezért kérem a ti segítségeteket. Informatikai kérdésekben is elég jó válaszokat szoktatok adni. Köszönöm!



2014. szept. 26. 23:18
 1/1 reptoid tudós 2 ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=EgCrI9ul220


Öntapadó szalag szerintem nem fog rá tapadni, de ezzel talán ragasztós szalagot tudtok ráragasztani.

2014. szept. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!