Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mennyi idő itthon megtanulni...

Mennyi idő itthon megtanulni angolul?

Figyelt kérdés
Franciát tanulok (suliban) szeretem is viszont a németbe bele kezdtem( jártam tanárhoz) de nem tetszett ezért abbahagytam de tudom, hogy 1 nyelv az lófasz ezért bele akarok kezdeni az angolba itthon. Ez mennyi idő lenne körülbelül, illetve szerintetek 2 nyelvvel már el lehet majd helyezkedni az életben ?

2015. jún. 30. 16:57
 1/7 anonim válasza:

Én 1.osztály óta tanulom az angolt.

Most nyolcadikos vagyok,még most sem érzem úgy,hogy jól tudok angolul,pedig gyakorlom rendesen.

Szerintem nehéz lesz megtanulni,de nagyon hasonlít a németre.

2015. jún. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem köszi szépen a válaszod, azért egy próbát megér. :)
2015. jún. 30. 21:56
 3/7 anonim ***** válasza:

"1 nyelv az lófasz"


Na te is aztán szépen beszélsz.


Az a helyzet, hogy ott rontottad el, hogy franciát tanultál. Az tényleg nem ér semmit (legalábbis nem sokat). Ha nyelvet tanulsz, akkor tanulj angolt vagy németet.

2015. jún. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem a francia tanulása nem volt hiba de azért köszi a válaszod. És valaki meg tudná mondani ha kb napi szinten foglalkozom vele mindig csak egy kicsit akkor mennyi idő lenne megtanulni ?
2015. jún. 30. 23:37
 5/7 anonim válasza:
A kozepfokot viszonylag hamar, egy ket ev alatt el lehet erni. Ha nagyon sok idot forditasz ra (nem ugy mint en a suliban) akk fel ev alatt is siman. Szte viszont egyaltalan nem haszontalan a francia, gyonyoru nyelv ugyh pacsi
2015. júl. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,minden választ megkaptam amit tudni akartam. :)))
2015. júl. 1. 12:32
 7/7 anonim válasza:
Én magam ,,tanítgatom " elégjó vagyok már . Áltálab amit nem rrtek megkérdezem a barátomtól Csibétől és ha van kedve elmondja XD . Játsz sokat angol játékkal és megtanulsz max 4 hét alatt rendesen !
2015. szept. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!