Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Megtudnátok mondani hogy...

Megtudnátok mondani hogy van-e ilyen? És ha van akkor mégis hol?

Figyelt kérdés

Budapestiek!!

Hallottam hogy van Budapesten valami olyan gép ahol az kimutatja hogy miben vagy tehetséges..

Tehát ilyen tehetségkimutató hogy miben vagy tehetséges..

Nem tudom hogy van-e ilyen csak hallottam...Tudja valaki?


2015. júl. 28. 10:38
 1/5 2xSü ***** válasza:

Próbálj logikusan gondolkodni. Az embernek nagyon sok dologhoz lehet tehetsége, pl. a magasugráshoz, a súlyemeléshez, a programozáshoz, a sakkozáshoz, a gitározáshoz, a tánchoz, a kertészethez, a cégvezetéshez, a főzéshez, stb…


Mégis mit mérne egy ilyen gép? Fizikai erőnlétet, IQ-t pl. lehet mérni, de annak megállapításához, hogy mihez vagy igazán tehetséges, ez édeskevés.


Hogy miben van tehetséges, az csak te, meg a környezeted tudja megmondani, meg persze ehhez ki kell próbálni dolgokat.

2015. júl. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a "szientológusoknak" biztos van ilyen gépe de azt látatlanban megmondom hogy ha oda elmész akkor a tehetséged abból áll hogy könnyű téged átverni
2015. júl. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs.
2015. júl. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Két hónapja láttam itt ugyanezt a kérdést. Néha idejössz és beírod?
2015. júl. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tévedtek. Én meg tudom mondani. Nem a gépet, a tehetséget. De nem mondom meg, mert szégyenlős vagyok. A scientológusok nem szégyenlősök. Meg ne mis igazmondók.
2015. júl. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!