Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Valaki el magyarázná ez hogy...

Valaki el magyarázná ez hogy működhet?

Figyelt kérdés

Láttam ilyet közelről és nem mágneses, nem kell hozzá áram csak ahhoz amelyik még forog is.

Szerintem valahogy üveglapokkal oldják meg.

Lehet hogy uv ragasztóval ragasztják rá az üveglapra...


Https://www.youtube.com/watch? V=sIl12_SsQOI&index=18&list=UUmUJ-biA3fntzB2RBs4wNMw



2016. szept. 2. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem jó a link, próbáld újra.
2016. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2016. szept. 2. 19:53
 3/8 TappancsMancs ***** válasza:

Flyvision technológia és szabadalom védi - és ! magyar találmány.


[link]


[link]

2016. szept. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3-as ezt eddig is tudtam, a kérdés az volt hogy hogy működhet? nincs hátsó szándékom vele csak érdekel a működése...

persze szabadalom meg egyedi meg minden de attól még nem varázslat valahogy működik...

2016. szept. 2. 22:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Az energiaitalos doboz nyilván tartja valami és azt lehet látni hogy nem alatta felette és oldalt hanem hátul középen. A kezét körbe vezeti valaki de a hátuljához nem közelít.

Lehet is látni a videón 1.12 másodpercnél a mögötte levő Redbull feliratnál a "B" betűnél megcsillan valami. Gyanítom hogy egy átlátszó rúd vagy valami ilyesmi amit ha antireflexiós réteggel láttak el akkor a fényreflexió minimális (0.2%) lehet amit el lehet nyomni az erős diffúz háttér fénnyel.Ennyi.

2016. szept. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen ez elképzelhető, és ennél ahol a cipő forog ott hogy hiszen négyzet alakú a doboz egy üveglap nem tud átforogni... gondolom a két cipő közt van egy lap vagy is ott lehet megfogatva.

https://www.youtube.com/watch?v=waejbU42c7g

2016. szept. 4. 07:41
 7/8 Wadmalac ***** válasza:

Nagyon trükkös, jópofa dolog.

Jó lenne élőben látni.

tényleg vagy a megvilágítási helyzet, irány, vagy (illetve és)a megvilágítás hullámhossza is játszhat szerepet abban, hogy a felfüggesztő elemek fénytöréseit oldja, rejti.

2016. szept. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Láttam élőben is megvilágítottam de nem láttam fénytörést. Viszont biztos szerepe van a sok megtörésnek benne. Fel van csíkozva. Ott lehetnek elrejtve az üveglapok.
2016. szept. 5. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!