Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Melyikkel van nagyobb esélyem...

Melyikkel van nagyobb esélyem a nyerésre?

Figyelt kérdés

Tippmixről van szó:


kb 1.80 - 1.80 amire olyan 50% esély van hogy bejön, tehát ami kisebb arra nagyobb esély, ami nagyobb (pl. 4.00)arra nyilván kisebb az esély hogy jön.


A: 22 alkalommal feltenni 1.30-as szorzóra egymás után, itt nincs hibalehetőség ha egyszer elmegy akkor elbukom


B: 22 alkalommal tenni szintén, itt 2.25-ös szorzók, a lényege, hogy a pénz 25% át feltenni, és ha bejön akkor újra a 25%-ot ha pedig elmegy, akkor a 75% ot és ha nyer akkor pluszos a mérleg. Értelem szerűen ha 2szer elmegy akkor elbukom.


C: 21 alkalom, itt a szorzó 4.00, és olyan elosztásban folyamatosan növelni (kicsit hasonlóan mint a martingale-ban) 11% 30% 59%, ha találat van a pénz 11% át a következőnél és ha bukó akkor növelni, itt 3 vesztes után szállunk ki a játékból.



Eléggé elgondolkodtató, szerintem az utolsóra van a legnagyobb matematikai esély, bár a szorzókat sajnos nem tudom számszerűen belekalkulálni, csak egy kb értéket adtam meg.



2016. okt. 2. 20:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!