Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Azért nem tudták eddig az...

Azért nem tudták eddig az időutazást használni a tudományos egyetemi kutatók, mert rosszul közelítették meg a megvalósítását?

Figyelt kérdés

Eddig több olyan eset is nyilvánosságra került ahol bizonyíthatóan időutazás technológia volt használatban.

A két leghíresebb a montauk-project(philadelphia kísérlet), a másik a vatikán kísérlete, amit a tudósai csináltak, de mikor kiderült mit lehet ezzel a technikával elérni, azonnal megszűntették, vagyis a Cronovizor -project volt, Ernetti atya és tudós találta fel.

Mindkettőről beszámoltak a korabeli sajtóban, képek , beszámolók láttak napvilágot, de kiderült mindkét esetben, hogy ez a technika még az emberiség mai fejlettségi szintjén nem eredményezne előbbrehaladást, és beszűntették mindkét projektet.

Persze voltak még olyan emberek is, akik ezen kívül maguktól jöttek rá valamiféle technikára, ők is nyilvánosságra hozták, de mivel azt a hatást nem érték el ezzel amit akartak, vagyis az emberek érdeklődését ebben a témában megerősítsék, így inkább nem adtak több információt.

Arra tudnátok válaszolni, hogy miért van az hogy akkor a jelenlegi tudományos érdeklődés,(pl tudományos szaklapok, műszaki egyetemek kutatási projektjei)miért nem mutat ez iránt nagyobb érdeklődést?

Vagy lehet mutat, de azt inkább nem a civil lakosság számára akarják nyilvánosságra hozni, gondolván ennek inkább harcászati, vagy katonai jelentősége van, mint inkább polgári?

Mit gondoltok erről?



#technikaifejlődés
2017. jan. 9. 14:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Mivel egyetlen BIZONYÍTHATÓ eset sincs, ezért értelmetlen a kérdésed
2017. jan. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Feljebb írtam két projektet, ami a gyakorlatban is volt használva.

A montauk -projekt kísérletsorozatról szinte minden napvilágra került, akkora jelentőségű volt.

Rengeteg tudós állt a nyilvánosság elé, meg a benne résztvevő emberek is.

A katonaság meg lezáratta a kísérlet helyszínét, hogy legalább az ottani technikai dolgok ne kerüljenek nyilvánosságra.

Így, a válaszod nekem tűnik értelmetlennek.

2017. jan. 9. 14:47
 3/12 A kérdező kommentje:

Montauk -project teljesen N. Tesla tervei alapján lettek megvalósítva.

Erről is rengeteg infó van a a neten.

2017. jan. 9. 14:50
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Van rá egy ezresem, hogy te ugyanaz vagy, aki azt a HAARP-os kérdést írta ki három napja. Miért nem fáradsz át szépen inkább az ezoba ezzel a sok sületlenséggel? Ott talán még lenne is olyan, aki komolyan vesz...
2017. jan. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

83%os, 4.válaszíró.

mielőtt feltettem volna a kérdést, megnéztem a témában a kérdéseket.

A tudomány kategóriában CSUPÁN, 6 oldal ilyen kérdés van, némelyik elég meredek.

Az én kérdésem tudományosabb szempontból közelíti meg ezt a kérdéskört.

Légyszíves így válaszoljatok is, és ne offoljatok!

A Haarp kérdést olvastam, jól látja a dolgokat a kérdező, az biztos.

2017. jan. 9. 15:02
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

Felettébb tudományos dolog lehet az, amelyikről a Gugliban a találatok között az első oldalon együtt szerepel aranylaci, az ujvilagtudat és a paranormal honlapja is...

Szerintem te valamilyen jutalékot kapsz ezektől, vagy a tieid és elkezdett csökkenni a látogatottság, így most megpróbálsz új híveket szerezni.

Ja, persze, ez pedig csak egy konteó...

2017. jan. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Biztosan tudod használni a keresőt, meg a youtube keresőt.

Én angol nyelven nagyon jó beszámolókra és információkra bukkantam a témában.

Ahogy írtam, sok tudományos szakember, aki részt vett ezekben, nyíltan vállalta hogy ilyen volt, és részt vett benne.

Kikeresni, csak ki tudod.

Azt tartom furának, hogy ez a technikáról, tudományos fejlődéséről szól, hiszen már használtak ilyen technológiát, ahogy a kísérleti projectek bizonyítják, lehetnek újabbak is, amik még folyamatban vannak, így majd csak akkor beszélnek róluk, ha véget értek.

Ebben a tudomány témakörben eddig 6 oldal, kb 170 kérdése volt ebben a témában, ki ki valamilyen megközelítésből érdeklődött, vagy kérdezett valamit.

Engem is érdekelne, hogy olyan emberek, akik olyannak gondolják magukat, hogy a tudományhoz közük van, mit gondolnak erről.

Légyszíves, ezután a kérdésre válaszoljatok, és ne offoljatok!

2017. jan. 9. 15:20
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Linkelj már be KONKRÉT oldalakt, ahol BIZONYíTOTT kísérletek vannak idöutazásról!


NE általánosságban beszélj, és ha valamilyen témát felvetsz, akkor a te dolgod erröl a szükséges infókat belinkelni. Remélem, nem gondolod, hogy most elkezdek google-n keresgélni és több órát eltölteni azzal, hogy a sokezer oldalból megkeressem azt, amit te fontosnak tartasz.

2017. jan. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

" Linkelj már be KONKRÉT oldalakt, ahol BIZONYíTOTT kísérletek vannak idöutazásról! "


National geography, meg még több olyan csatorna is foglalkozott már ezzel, ahol szeretnek témákat tudományosabb szemszögből vizsgálni.

Az egyik ilyen műsorban egy MIT -n(usa, ha valaki nem tudná) dolgozó tudós is volt, aki megszólalt és erről beszélt, hogy az ilyen irányú kutatások merre felé haladhatnak tovább.

Szintén megemlítették teslát is, akkor sokat foglalkozott ezzel a témával.

Amúgy neked is annyit írnék, ha tudsz angolul, ebben a világban ki ne tudna, ugye:), szóval elég gyorsan meglesznek azok az oldalak.

ha érdekel a téma, és márpedig biztos érdekel, mert ide válaszoltál, akkor majd keresgélsz egy picit.

2017. jan. 9. 15:42
 10/12 anonim ***** válasza:
72%

Nem, igazán nem érdekel a téma, mert az idöutazás nem létezik, és ezért ennek a kérdésnek az ezotériában lenne a helye, a tudományhoz semmi köze.


Ami zavar, hogy csak a vakvilágba írogatsz "bizonyított" dolgoról, de konkrétan egyetlen egy ilyen oldalt sem tudsz belinkelni.

2017. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!