Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ha nem tudom a választ egy...

Ha nem tudom a választ egy feleletválasztós tesztben és egyik lehetőség sem rémlik, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Van-e valami jellemzően bevált taktika erre? Hallottam egy olyat, ha jól emlékszem, hogy ha ilyen esetekben az első válaszlehetőséget választom, akkor nagyobb az esélyem a helyes válasz megtippelésére, mintha másikat jelölnék. Tudtok erről valamit?

(A-B-C és A-B-C-D válaszlehetőségek vannak a teszten.)



2018. dec. 1. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Ha véletlenszerű a helyes válaszhoz tartozó betű és a tpped, akkor 1/3 ill. 1/4 a valószínűsége a helyes válasznak.


Mondjuk szigorúbb helyeken ezt úgy oldják meg, hogy a rossz válaszért pontlevonás jár.

2018. dec. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szirty ***** válasza:
73%

Használd az intuíciódat ha van neked olyan.

Persze hogy az működjön, kell egy ki ismeret és tapasztalat a témában amiről a kérdések szólnak...

2018. dec. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megfelelő chemtrail esetén csak úgy jönnek a helyes válaszok. Ennek hiányában nem szabad sótartó feldöntése után elmenni vizsgázni. A fekete macska az hülyeség. De ha kéményseprő vállán van, és keresztbe mennek előtted, akkor lehet esélyed.


Ennek hiányában a feleletválasztósnál ha nem tudod a jó választ, akkor ki kell gyilkolni a rossz válaszokat. Azokból általában csal meg lehet határozni kettőt legalább, mert ordítanak.

2018. dec. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Walter_Dornberger ***** válasza:
Ha a rosz válaszért nincs pontlevonás, jelöld be mindet.
2018. dec. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!