Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mik a perifériák és interfészek?

Mik a perifériák és interfészek?

Figyelt kérdés
Lesz egy ilyen tárgyunk az egyetemen jövőben
2010. júl. 9. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

[link]



ennél nincs jobb tippem bocs :S

2010. júl. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
2010. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mi van veletek? Nem kötelező válaszolni...csak ha tudsz és akarsz is. Minek kell bunkónak lenni?

Nem kéne rontsátok az oldal színvonalát ilyen marhaságokkal, ha valakinek van kérdése hát miért ne tenné fel? Elvégre azért van ez az oldal.

Bármelyik kérdéshez odalehetne linkelni a wikit meg a google-t, mert tényleg nagyon segítőkészek. De akkor ennek az oldalnak nem lenne értelme.


Marhák...

2010. júl. 10. 20:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézd: [link]


Tehát periféria például a nyomtató, a monitor, a billentyűzet.


Az interfész meg a csatolóegység, ezen keresztül kommunikál a számítógép a perifériákkal.


Valószínűleg az óra arról fog szólni, hogy hogyan történik a kommunikáció, lesz szó a címzési módokról, a különböző szabványokról, stb. Elmélet lesz, dögivel, én anno ezt elsőben tanultam Mikroszámítógépek néven.

2010. júl. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, hogy leírtad és végre kaptam egy normális választ.
2010. júl. 13. 13:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!